sprzedaż • działka • budowlana


śląskie • Szczyrk


699 000 PLN
162 343 €
142 079 £
179 275 $
  • 2 044
342 zł
79 €
70 £
88 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę czterech domów całorocznych w wysokim standardzie. Projekt unikatowy z jakością i pomysłem lokalizacji każdego z nich oddzielnie. Każdy z domków ma własny taras oraz dostosowany układ położenia do widoku pasma gór w otoczeniu zieleni, na południowym stoku Klimczoka.
Malowniczo położona działka o powierzchni 2044 m2, z pięknym widokiem na pasmo gór tj. Skrzyczne oraz pasmo Beskidów, zlokalizowana w Szczyrku w rejonie nowo powstałej stacji narciarskiej Beskid Sport Arena.
Teren o regularnym kształcie, media: prąd, gaz, kanalizacja (projektowana realizacja 2020r), studnia powierzchniowa, światłowód (SferaNet) na działce. Działka posiada dwie drogi dojazdowe o szerokości spełniającej wymogi inwestycyjne.
W planie zagospodarowania miasta zlokalizowana w jednostce B1.32 MN (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) oraz B1.30 MZ (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zorganizowanej). Działka widokowa, nasłoneczniona. W rejonie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz pensjonatowa.

W 2019 r została wydana decyzja pozwolenia na budowę czterech budynków rekreacji indywidualnej oraz domku gospodarczego. Domy całoroczne letniskowe oraz, obiekt małej architektury w ramach budownictwa mieszkaniowego z instalacjami wod-kan, c.w.u., c.o., gazu, kanalizacji deszczowej, o powierzchni użytkowej jednego domku 59,97m2.

Usytuowanie działki widokowej w cichym i spokojnym miejscu. Idealnie zlokalizowana dla narciarzy, rodzin oraz chętnych delektujących się ciszą i spokojem w otoczeniu lasu i zieleni.
Dodatkowo kompletny projekt aranżacji wnętrz oraz projekt aranżacji przestrzeni wokół domów: ciągi piesze, parking, tereny zielone.

Jeśli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań - zadzwoń!

Znajdziemy to czego szukasz:)
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Pilarz (licencja nr: 13763)


------

Zapraszamy do zapoznania się z najtańszą bazą nieruchomości na stronie www.HomeActive.pl - Licencja Biura Home Active Nieruchomości nr 13763.


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
  • powierzchnia: 2044 m2
  • powierzchnia działki: 2044 m2

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek