• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 169

15781223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budowlana działka widokowa 3276 m² | MEDIA | Zamek | Lokalizacja TOP! 25823277 15781223 Na sprzedaż wyjątkowa działka w pełni budowlana z możliwością zabudowy usługowej – jedna z najlepszych lokalizacji w Ogrodzieńcu, idealna zarówno pod dom, biznes lub inwestycję. - Najważniejsze atuty działki Top lokalizacja – ul. Wojska Polskiego –...

Ogrodzieniec, Wojska Polskiego

489 000 PLN (149 zł/m2)

-
-
3279 m2
-
15897957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28015190 15897957 Wyjątkowa działka o powierzchni 1143 m² położona bezpośrednio przy lesie (wejście do lasu) — idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność i bliskość natury. Kameralna, malownicza okolica z zabudową nowoczesnych domów j...

Brynek (Śląskie, gm. Tworóg)

299 000 PLN

-
-
1143 m2
-
15878718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27597029 15878718 Działka budowlana 1053 m2 w Słotwinie- słoneczna z bajkowymi widokami na Skrzyczne i panoramę Beskidów.PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1053m2 i wym...

Słotwina (Śląskie, gm. Lipowa)

250 000 PLN (237 zł/m2)

-
-
1053 m2
-
15894993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954651 15894993 Nieruchomość położona jest w Kaniowie w rejonie ul. Nad Białką o łącznej powierzchni 2071 m² do której wchodzą działki 62038, 62040, zapisane w księgach wieczystych KA1P000679405, KA1P000527890. Działki leżą na terenie ...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

17 500 PLN (8 zł/m2)

-
-
2071 m2
-
15860847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185083 15860847 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU WÓJTA GMINY SUSZEC 1. Przedmiotem trzeciego publicznego przetargu ustnego nieograniczonego jest sprzedaż udziału w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

270 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
4720 m2
-
15894994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954654 15894994 Nieruchomość położona jest w Kaniowie w rejonie ul. Stefana Kóski o łącznej powierzchni 2709 m² w skład której wchodzą działki 5602, 11313, zapisane w księgach wieczystych KA1P000537952, KA1P000501852. Działki leżą na ter...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

22 200 PLN (8 zł/m2)

-
-
2709 m2
-
15894995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954656 15894995 Nieruchomość położona jest w Kaniowie w rejonie ul. Stefana Kóski o powierzchni 3135 m² w skład której wchodzą działki 5392, 5563. Działki leżą na terenie nierównym, mają kształty nieregularnych wieloboków. Tereny działek...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

30 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
3135 m2
-
15889843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27862433 15889843 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Strzałowej o powierzchni 264 m², działce nr 67 zapisanej w księdze wieczystej KA1K000645223. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Bezpośredni dostęp do drogi ul. Strza...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

20 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
264 m2
-
15889584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27854580 15889584 Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m², zlokalizowaną w Sosnowcu w rejonie ulicy Przygranicznej. Działka ma kształt regularny. Powierzchn...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

50 730 PLN (114 zł/m2)

-
-
445 m2
-
15856213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27086837 15856213 Nieruchomość zlokalizowana jest w Gliwicach w rejonie ul. Ku Dołom o powierzchni 28868 m² w skład której wchodzi działka nr 44 zapisana w księdze wieczystej GL1G000363568. Bezpośrednie sąsiedztwo od północy, wschodu i zac...

Gliwice (Wójtowa wieś) (Śląskie, gm. Gliwice)

5 900 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
28868 m2
-
15856105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083193 15856105 Działki gruntu położone w Gliwicach w rejonie ul. Starogliwickiej o łącznej powierzchni 10759 m², w skład której wchodzą działki 98, 100 zapisane w księgach wieczystych GL1G000887839, GL1G000462869. Sąsiedztwo stanowią te...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 810 000 PLN (261 zł/m2)

-
-
10759 m2
-
15894992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954659 15894992 Nieruchomość położona w Katowicach rejon ul. Wilcze Kąty, o powierzchni 360 m² działki nr 33 zapisana w księdze wieczystej KA1K000427476. Działka w kształcie zbliżonym do trójkąta. Porośnięta zielenią nieurządzoną oraz d...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

50 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
360 m2
-