• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 527

15820943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574775 15820943 Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumiankowej.Dom w zabudowie bliźniaczej (połączony garażem), wybudowany w 2014...

Tarnowskie Góry, Rumiankowa

1 299 000 PLN (10 228 zł/m2)

4
1
127 m2
2014
15717579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24534980 15717579 Dlaczego ten dom, a nie blok? To prosta matematyka. Zamiast zamykać się w betonowej klatce, zyskujesz własny teren. Dom przy ul. Bocianiej 4 to klasyczna, solidna konstrukcja z lat 40., która świetnie zniosła próbę czasu.W środku znajdziesz dwa ustaw...

Adamów (Śląskie, gm. Kłomnice)

111 111 PLN (1 995 zł/m2)

2
1
55.7 m2
1940
15897816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28010668 15897816 Nowoczesny dom z garażem 151 m² Katowice Podlesie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych południowych dzielnic Katowice - Podlesiu, przy ul. Niezapominajek. To propozycja dla osó...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 000 PLN (9 265 zł/m2)

4
-
151 m2
2020
15846670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892346 15846670 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU - częściowo wynajęta pod restauracje . LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum mi...

Żywiec, Rynek

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

7
1
471 m2
1888
15826953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647722 15826953 Wyjątkowa inwestycja w sercu Bytomia Na sprzedaż unikalny zespół nieruchomości w ścisłym centrum Bytomia , obejmujący: dwie sąsiadujące kamienice przy ul. Gliwickiej 23 i 25 - jedne z najbardziej prestiż...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

11 500 000 PLN (12 707 zł/m2)

12
-
905 m2
1905
15897586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28006580 15897586 Na sprzedaż wyjątkowy dom z bala świerkowego położony w malowniczym Koniakowie, u podnóża góry Ochodzita. Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie tras pieszych i rowerowych, co tworzy...

Koniaków (Śląskie, gm. Istebna)

1 600 000 PLN (23 188 zł/m2)

4
2
69 m2
2026
15897649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28007683 15897649 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 60 m2 zlokalizowany w dzielnicy Trzydziesty w Dąbrowie Górniczej.Dom z lat 30-tych XX wieku wielokrotnie przebudowywany i remontowany. Dom sprzedawany jest jako baza PROJEKTY do realizacji przez nowego właśc...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

370 000 PLN (6 167 zł/m2)

1
-
60 m2
1936
15891251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893187 15891251 Ten dom ma ponad 100 lat, swoje humory, trochę skrzypiącą duszę i klimat starego śląskiego domu, w którym życie po prostu toczyło się latami. Był na bieżąco konserwowany i utrzymany, także znajdziesz tam też nowoczesne ogrzewanie, czy...

Mikołów (Kamionka) (Śląskie, gm. Mikołów)

990 000 PLN (5 351 zł/m2)

6
-
185 m2
-
15891305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27894440 15891305 Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 220 m², położony na dużej działce o powierzchni 2011 m² w miejscowości Żarki Letnisko. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu terenów leśnych, co zapewnia ciszę, spokój oraz wyjątkowy komfort życia z dala od miejskieg...

Żarki-Letnisko (Śląskie, gm. Poraj)

555 000 PLN (2 523 zł/m2)

6
1
220 m2
1989
15891308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27894432 15891308 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, który łączy komfort, funkcjonalność oraz nowoczesne rozwiązania idealna propozycja dla osób szukających gotowej do zamieszkania nieruchomości bez dodatkowych nakładów finansowych.Budynek został wybudowany w 2...

Poręba (Śląskie, gm. Poręba)

1 030 000 PLN (5 659 zł/m2)

6
2
182 m2
2009
15829142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633359 15829142 Na sprzedaż drugi segment bliźniaka w spokojnej okolicy Siewierza o powierzchni 144m2. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 500m2, która idealnie nadaje się do zagospodarowania. Budynek postawiony w technologii bloczka komórkowego w now...

Siewierz (Śląskie, gm. Siewierz)

880 000 PLN (6 111 zł/m2)

4
3
144 m2
2026
15628643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22815285 15628643 Oferujemy do sprzedaży dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami o łącznej powierzchni ok. 174m2, położony w niezwykle korzystnej komunikacyjnie części Mazańcowic tj. miejscowości sąsiadującej od południowo wschodniej strony z Bielsko-Białą. Do każdego ...

Mazańcowice (Śląskie, gm. Jasienica)

950 000 PLN (4 095 zł/m2)

5
2
232 m2
1967