• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 168

15781223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budowlana działka widokowa 3276 m² | MEDIA | Zamek | Lokalizacja TOP! 25823277 15781223 Na sprzedaż wyjątkowa działka w pełni budowlana z możliwością zabudowy usługowej – jedna z najlepszych lokalizacji w Ogrodzieńcu, idealna zarówno pod dom, biznes lub inwestycję. - Najważniejsze atuty działki Top lokalizacja – ul. Wojska Polskiego –...

Ogrodzieniec, Wojska Polskiego

489 000 PLN (149 zł/m2)

-
-
3279 m2
-
15897822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28010684 15897822 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlanorolne położone w miejscowości Rokitno Szlacheckie, gmina Łazy, powiat zawierciański, województwo śląskie.Oferujemy sąsiadujące ze sobą działki o bardzo korzystnych wymiarach około 25 m szerokości oraz 170 m dłu...

Rokitno Szlacheckie (Śląskie, gm. Łazy)

350 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
4425 m2
-
15897314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28000794 15897314 Żerniki. Ciekawa działka w dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Kształt pozwala na wiele aranżacji projektowych. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Media: woda, gaz i prąd w drodze. Dla znacznej części działki jest aktualnie obowiązujący M...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

600 000 PLN

-
-
1256 m2
-
15881507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27634880 15881507 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI- 2 działki w pięknej, spokojnej okolicy (738 m2 każda), z widokiem na Jurę. Blisko las, wokół otwarta przestrzeń. szybki dojazd do Częstochowy i Katowic.- 3 minuty od drogi DK1,- Bezpośrednio przy drodze gminnej...

Koziegłowy (Śląskie, gm. Koziegłowy)

95 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
738 m2
-
15897640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28007684 15897640 Na sprzedaż działka przemysłowa leżąca na granicy Dąbrowy Górniczej i Sosnowca o powierzchni ponad 5000m2 z dresem w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Starocmentarnej. Działka w pełni uzbrojona. Na działce posadowione budynki solidne budynki warsztatowo-...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 000 000 PLN (192 zł/m2)

-
-
5200 m2
-
15885925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27743840 15885925 Rudno (gmina Rudziniec) Działka nr 44 - 0,7605 ha (LsIV, oznaczenie RPRLd) Działka o powierzchni 0,7605 ha , z dojazdem drogą gminną - standard drogi leśnej, zalecany samochód z napędem 4X4 . W miejscowym planie zagospodarow...

Rudno (Śląskie, gm. Rudziniec)

35 000 PLN

-
-
7605 m2
-
15857175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27117005 15857175 Działka pod dom i biznes motoryzacyjny Sośnicowice Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3199 m² położona w Sośnicowicach . Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem 5.45 ...

Sośnicowice (Sośnicowice) (Śląskie, gm. Sośnicowice)

1 119 650 PLN

-
-
3199 m2
-
15885926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27743843 15885926 Kompleks działek Rudno (gmina Rudziniec) - oferta łączna Działki nr 5, 6, 7 - łączna pow. 1,3996 ha (Rld) Zestaw trzech sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 1,3996 ha . W planie miejscowym oznaczone symbolem Rld - grunty leśne. Do k...

Rudno (Śląskie, gm. Rudziniec)

55 984 PLN

-
-
13996 m2
-
15866922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331411 15866922 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN

-
-
3377 m2
-
15885927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27743833 15885927 Kompleks dużych działek leśno-rolnych - Rudno, gmina Rudziniec Na sprzedaż wyjątkowy kompleks działek o łącznej powierzchni około 15,91 ha , położony w miejscowości Rudno (gmina Rudziniec, powiat gliwicki). Nieruchomość obejmuje działki n...

Rudno (Śląskie, gm. Rudziniec)

604 545 PLN

-
-
159091 m2
-
15881898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27652094 15881898 36 parceli - różne metraże 649 - 1209 m² - Ty wybierasz! - Szerokość każdej to min. 20 mUnikalna oferta 36 działek budowlanych, z których możesz wybrać dokładnie tę, która najlepiej odpowiada Twoim planom - usytuowanie i powierzchnia. To miejsce łącz...

Łaziska (Śląskie, gm. Godów)

178 260 PLN (147 zł/m2)

-
-
1209 m2
-
15835791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26703027 15835791 Na sprzedaż działki leśne o łacznej powierzchni 8 866m², położone w spokojnej okolicy Mstowa. Ta wyjątkowa oferta to doskonała okazja dla osób szukających miejsca do budowy domu w otoczeniu natury, nie rezygnując jednocześnie z wygody dojazdu do cent...

Krasice (Śląskie, gm. Mstów)

40 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
8866 m2
-