• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 249

15798152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162611 15798152 Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów? W dobrze skomunikowanej części Będzina? Na sprzedaż lokal usługowy z doskonałą ekspozycją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym.Co zyskujesz?- 95 m² parterowej powierzchni idealnej na Twój biznes- Imponując...

Będzin, Modrzejowska

600 000 PLN (6 316 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
15897698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28008125 15897698 Wyjątkowa inwestycja w sercu Bytomia Na sprzedaż unikalny zespół nieruchomości w ścisłym centrum Bytomia , obejmujący: dwie sąsiadujące kamienice przy ul. Gliwickiej 23 i 25 - jedne z najbardziej prestiż...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

11 500 000 PLN (12 707 zł/m2)

11
-
905 m2
1905
15807320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1B.Lokal na start lub rozwój 22m²,jasny,słoneczny. 26364077 15807320 Jasny lokal usługowy - parter, duże okna, spokojna okolica!LOKAL NR.1B Na sprzedaż wynajem oferujemy funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 17,49 m², uzupełniony o praktyczne zaplecze socjalne o powierzchni 4,54 m², co łącznie daje 22,03 m² + 4,5...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

251 455 PLN (9 671 zł/m2)

2
-
26 m2
2025
15807282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielone Osiedle 1A Lokal usługowy Twój BIZNES 26364075 15807282 Wyjątkowy lokal usługowy z dużym potencjałem! LOKAL NR.1ALokal usługowy z dużym potencjałem - 26,98 m² Słoneczny, z witrynami!  Powierzchnia całkowita: 26,98 m² Lokal główny: 22,44 m² Zaplecze: 4,54 m²+ 4,52 m2 części wspólnej co daje nam w całości ...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

298 336 PLN (9 624 zł/m2)

2
-
31 m2
2025
15807226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWY Narożny lokal usługowy 39,13 m2 Koszęcin 26364079 15807226 Na sprzedaż - narożny lokal usługowy. LOKALNR.2Funkcjonalna przestrzeń z ogromnym potencjałem - idealna pod biuro, gabinet lub usługi!Biuro Nieruchomości BMC prezentuje rogowy lokal usługowy o powierzchni  24,55 m² + zaplecze + przedsionek + WC, co d...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

370 600 PLN (9 503 zł/m2)

4
-
39 m2
2025
15807206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal w Koszęcinie dla Twojego Biznesu 58m2 26364072 15807206 Na sprzedaż - pakiet dwóch lokali usługowych!1A+1BFunkcjonalne, słoneczne wnętrza - idealne na kawiarnie, punkt usługowy, mały handel lub biura.Biuro Nieruchomości BMC prezentuje kompleks dwóch lokali usługowych znajdujących się naprzeciw siebie, o ł...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

542 651 PLN (9 356 zł/m2)

4
-
58 m2
2025
15857848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27134397 15857848 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&amp...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 199 999 PLN (3 883 zł/m2)

11
-
309 m2
2010
15849887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26982185 15849887 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN (9 055 zł/m2)

11
-
127 m2
2020
15424214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18246702 15424214 Marzysz o własnej restauracji z nietuzinkowym ogrodem? Chcesz dodatkowo prowadzić butikowy hotel? Masz wizję jak chcesz to wszystko urządzić, ale nie chcesz zaczynać od zera? Zapoznaj się z ofertą poniżej, bo być może jest to ...

Świbie (Śląskie, gm. Wielowieś)

999 000 PLN (835 zł/m2)

11
-
1197 m2
1900
15849590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26974724 15849590 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 600 m² na działce o powierzchni`840m2 w Bytomiu. Nieruchomość wymaga remontu lub ewentualnego wyburzenia, co stwarza możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb i wizji przyszłego właściciela....

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

850 000 PLN (1 417 zł/m2)

9
3
600 m2
1990
15136867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10691287 15136867 Lokal usługowo-handlowy w Centrum Zabrza obok dworca PKP przy ruchliwej ulicy Lokal handlowo-usługowy w Centrum Zabrza przy ruchliwej ulicy oraz dworcu PKP.Lokal składa się z części głównej oraz zaplecza z łazienką i małym aneksem kuchennym z możliwo...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

350 000 PLN (10 938 zł/m2)

11
-
32 m2
-