• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 292

15798152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162611 15798152 Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów? W dobrze skomunikowanej części Będzina? Na sprzedaż lokal usługowy z doskonałą ekspozycją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym.Co zyskujesz?- 95 m² parterowej powierzchni idealnej na Twój biznes- Imponując...

Będzin, Modrzejowska

600 000 PLN (6 316 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
15830284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26667492 15830284 Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój, ul. Al. Piłsudskiego 29 (obok kina). Sprzedajemy rewelacyjnie położony w centrum miasta budynek handlowo-usługowy, w pełni skomercjalizowany. Budynek o powierzchni komercyjnej 4500 m² na działce o powierzchni ...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

12 900 000 PLN (2 867 zł/m2)

11
-
4500 m2
-
15066469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8728937 15066469 Rozpocznij swój zupełnie nowy biznes lub przejmij go wraz ze stałymi klientami! Przedstawiam Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 93,75 m kw, zlokalizowany na głównym deptaku w Bytomiu gdzie stale funkcjonują inne lokale handlowo-usługowe, a...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

389 000 PLN (4 183 zł/m2)

11
-
93 m2
1920
15784371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25851190 15784371 Lokal usługowy do własnej aranżacji centrum Piekar ŚląskichNa sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 54 m², położony w centrum Piekar Śląskich, przy ul. Kościuszki 10 w drugiej linii zabudowy klimatycznej kamienicy po renowacji.To idealna propozycja...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

139 000 PLN (2 574 zł/m2)

1
-
54 m2
1937
15857848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27134397 15857848 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&amp...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 299 999 PLN (4 207 zł/m2)

11
-
309 m2
2010
15849887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26982185 15849887 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN (9 055 zł/m2)

11
-
127 m2
2020
15877803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27579138 15877803 Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż obiekt restauracyjno - noclegowy, położony w bliskiej odległości autostrady A1 (węzeł Świerklany). Restauracja umożliwia prowadzenie działalności przez cały rok. Część noclegowa oferuje pokoje gości...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

2 155 000 PLN (1 094 zł/m2)

12
-
1970 m2
-
15845748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26866822 15845748 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza II przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 1 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15845747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26866821 15845747 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 1 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim (p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
14324974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 2635646 14324974 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza I przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 3 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15714477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24462921 15714477 Samodzielny lokal użytkowy nr 2 o powierzchni 135,58 m2 zlokalizowany w przyziemiu w budynku położonym w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 128 wraz z udziałem wynoszącym 0,1029 w częściach wspólnych budynku oraz takim...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

240 000 PLN (1 778 zł/m2)

10
-
135 m2
-