• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 249

15798152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162611 15798152 Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów? W dobrze skomunikowanej części Będzina? Na sprzedaż lokal usługowy z doskonałą ekspozycją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym.Co zyskujesz?- 95 m² parterowej powierzchni idealnej na Twój biznes- Imponując...

Będzin, Modrzejowska

600 000 PLN (6 316 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
15504362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20014140 15504362 Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną obecnie funkcjonującą jako lakiernia proszkowa.Lokalizacja: teren przemysłowy, DK 94 w odległości 3 km, wjazd na autostradę A4 15 km, na A1 20 km, wygodny dojazd ulicami dwupasmowymi. Przystanki komunikacji miej...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 600 000 PLN (2 600 zł/m2)

4
-
1000 m2
-
15501249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19951899 15501249 Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną oddaną do użytkowania w 2016 r.Lokalizacja: obrzeża aglomeracji śląskiej, pomiędzy Bytomiem a Gliwicami, wjazd na autostradę A1 i DK 78 w odległości 3 km, DK94 - 150 m.Budynek posadowiony na działce o pow. 5038 ...

Wieszowa (Śląskie, gm. Zbrosławice)

7 900 000 PLN (4 788 zł/m2)

4
-
1650 m2
2016
15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

11
-
530 m2
-
15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
14840086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3100806 14840086 REZERWACJA! Oferujemy na sprzedaż ;Nieruchomość położoną jest w ;Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej ;w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek magazynowy, budynek kotłowni) o powierzchni użytkowej 1438 m2 (prawo ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

950 000 PLN (661 zł/m2)

11
-
1438 m2
-
15271038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14352698 15271038 Sprzedamy nieruchomość zabudowaną w Jastrzębiu-Zdrój przy ul. Zdrojowej . Nieruchomość zabudowana jest budynkiem trzykondygnacyjny o pow. całkowitej około 1000 m2 do generalnego remontu, na parceli o pow. 1529 m2 (numery działek 89169 oraz 88841). Bu...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

1 600 000 PLN (1 600 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15855940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27080634 15855940 Sprzedaż Obiekt Komercyjny &124; Racibórz Częstochowska &124; Obiekt - 664,50 m2 &124; Działka 2451 m2 Do sprzedaży nieruchomość w Raciborzu przy ul. Częstochowskiej 8. Przedmiotem oferty jest prawo wieczystego użytkowania działki numer 2...

Racibórz (Śląskie, gm. Racibórz)

3 850 000 PLN (5 798 zł/m2)

11
-
664 m2
-
15606763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22334170 15606763 Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowym o powierzchni około 765 m2 (powierzchnia użytkowa parteru około 510 m2, powierzchnia I piętra około 255 m2) na działkach o łącznej powierzchni około 1,11 ha. Obiekt zlokalizowany ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

8 000 000 PLN (10 458 zł/m2)

11
-
765 m2
-
15670889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23657622 15670889 Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno-socjalnym o pow. uż. 1372 m2 na parceli o pow. 1615 m2 (własność) położona w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 34. Budynek jest wolnostojący, nie podpiwniczony, trzy kondygn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 700 000 PLN (1 239 zł/m2)

11
-
1372 m2
-
15534510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20699339 15534510 Sprzedaż Prawa Wieczystego Użytkowania Działki nr 21251  - Radlin, ul. Rybnicka &124; 6520 m2  Na sprzedaży nieruchomość w Radlinie przy ul. Rybnickiej. Przedmiotem oferty prawo wieczystego użytkowania działki numer 21251 i powierzchni około 6520...

Radlin (Śląskie, gm. Radlin)

1 600 000 PLN (5 674 zł/m2)

11
-
282 m2
-