• Nieruchomości woj. Śląskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 46.2m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 299 000 PLN
  • MiastoGliwice
  • Rok budowy1978

Opis szczegółowy

Do sprzedaży wygodne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Zimorodka - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Szybki dojazd do DTŚ oraz autostrady A1 i A4.

N metraż 46,20m2 składają się: wygodny salon z wydzielonym dodatkowym pokojem, sypialnia, kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. Lokal w dobrym stanie technicznym, wymieniona instalacja wodna (2010), okna (2010), sprawna instalacja elektryczna, na ścianach gładzie. Mieszkanie do odświeżenia lub drobnego remontu.

Dość spory metraż mieszkania pozwolił na wydzielenie z salonu dodatkowej sypialni, która dobrze zaaranżowana doskonale sprawdza się również jako pokój do pracy. Postawioną ściankę działową można również bez większego wysiłku rozebrać, powiększając jednocześnie salon o dodatkowe metry.

Korzystna ekspozycja okien – wschód, sprawia, że pomieszczenia są przyjemnie doświetlone światłem dziennym do południa. Po południu – szczególnie w upalne letnie dni - mieszkanie wypełnia kojący cień.

Do mieszkania przynależy piwnica.
Oprócz ogólnie dostępnego parkingu przy blokach, dodatkowy zamykany, płatny parking.
Mieszkanie dostępne od 1 sierpnia 2026.

LOKALIZACJA

Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z płyty. W bliskiej odległości sklepy, dyskonty spożywcze, poczta, bankomat, przychodnia oraz apteka.

W pobliżu również przedszkole, szkoła, place zabaw, boiska sportowe oraz basen. Bardzo przyjemna, zielona okolica, sporo zieleni, w pobliżu ogródki działkowe oraz Wilcze Doły.

Bardzo korzystna komunikacja – zarówno komunikacja miejska jak i bliskość dróg szybkiego ruchu – DTŚ, autostrady A1 i A4.

OPIS DODATKOWY

Czynsz 768 zł + woda
Ogrzewanie miejskie (bez podzielników)
Ciepła woda z piecyka
Wszystkie okna plastikowe (2010)
Instalacja wodna po wymianie PCV (2010)
Stan prawny: odrębna własność

Oferta dostępna wyłącznie w agencji DirectHome

Kontakt:
Krzysztof - tel. XXXXX450

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890700
  • Data publikacji: 13 maja 2026 22:22 (28 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 4

Mapa

Śląskie, Gliwice, Os. sikornik ,
Krzysztof Kuźniar

Krzysztof Kuźniar

+48XXXXXX450
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Gliwice, Os. Sikornik

nieruchomosci-slaskie-24.pl / 15890700

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

299 000 PLN

6 472 zł/m2
Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

Krzysztof Kuźniar

+48608282450

Główne cechy:

  • Powierzchnia 46.2m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1978

Opis - Mieszkanie

Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie dostępne od 1 sierpnia 2026.

LOKALIZACJA