• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 388

15876335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w górach 27535480 15876335 Sprzedam studio widoczne na zdjęciach w górskiej miejscowości Zwardoń.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na własny użytek lub jako inwestycja na najem krótko lub długo terminowy.Studio w stanie deweloperskim ok.18m2 w pomieszczeniu: instala...

Zwardoń, Do Zgody 12

88 000 PLN (4 889 zł/m2)

1
1
18 m2
1995
15756653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25258147 15756653 Wnętrze z oddechem.Sercem tego mieszkania jest przestrzeń, której na próżno szukać w nowym budownictwie. Salon (ponad 20 m²) jest ustawny i pełen światła dzięki dużemu oknu balkonowemu. Dwie sypialnie to prawdziwy ewenement; mają odpowiednio ok. 16 ...

Sosnowiec (Pogoń), gen. Stefana Grota-Roweckiego

399 999 PLN (5 873 zł/m2)

3
1
68.11 m2
1957
15806507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26338064 15806507 Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i pewna inwestycja pod wynajem czy lokal biurowy. Mies...

Katowice, Jana III Sobieskiego

389 900 PLN (7 542 zł/m2)

2
1
51.7 m2
1930
15563168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21391816 15563168 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 93 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamiennicy w centrum Gliwic przy ulicy Ziemowita. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

790 000 PLN (8 495 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15785414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879261 15785414 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 7. piętrze w zadbanym budynku z windą na spokojnym...

Sosnowiec, Kaliska

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15674971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe NA SPRZEDAZ 23745007 15674971 Mieszkanie 3 pokojowe, duzy balkon, piwnica, pazienka i wc osobno, duzy przedpokoj. Pokoje nie przejsciowe, mieszkanie gotowe do zamieszkania, do odswiezenia lub remontubna wysoki standard. Okna i drzwi balkonowe PVC, lazienka wyplytkowana, kuchnia i...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice), Ul. Spoldzielcow

380 000 PLN (6 552 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15897105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995009 15897105 Bardzo ładne dwa pokoje na os Sikornik w Gliwicach. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 42m 2 mieszczące się w cztero piętrowym ocieplonym i odnowionym bloku przy ul. Kormoranów. W skład mieszkania wchodzą: duży, ustawny pok&amp...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

345 000 PLN (8 214 zł/m2)

2
-
42 m2
1970
15884784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej 27711456 15884784 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej oko...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

340 000 PLN (5 763 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

195 000 PLN (4 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15878210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591205 15878210 Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!A może myślisz o ulokowaniu swoich oszczędności w nieruchomość, która się będzie dobrze wynajmowała...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

325 000 PLN (6 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15845427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860798 15845427 SZOMBIERKI!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3 m², położone na parterze budynku przy ulicy ulica Mazurskiej.Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada f...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (4 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15806938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26355550 15806938 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 6 o pow. użytk. 53,12 m2 (2 pokoje, kuchnia, pr...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

130 000 PLN (2 453 zł/m2)

2
-
53 m2
-