• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15820943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574775 15820943 Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumiankowej.Dom w zabudowie bliźniaczej (połączony garażem), wybudowany w 2014...

Tarnowskie Góry, Rumiankowa

1 299 000 PLN (10 228 zł/m2)

4
1
127 m2
2014
15717579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24534980 15717579 Dlaczego ten dom, a nie blok? To prosta matematyka. Zamiast zamykać się w betonowej klatce, zyskujesz własny teren. Dom przy ul. Bocianiej 4 to klasyczna, solidna konstrukcja z lat 40., która świetnie zniosła próbę czasu.W środku znajdziesz dwa ustaw...

Adamów (Śląskie, gm. Kłomnice)

111 111 PLN (1 995 zł/m2)

2
1
55.7 m2
1940
15896007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27964999 15896007 Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w poszukiwanej lokalizacji: Katowice - Ochojec okolice ul. Prusa. Dom wolnostojący - parterowy na działce 458 Dom ma powierzchnię ok 170m2 i składa się z PARTER: - Duży przestronny Salon (Duże przeszkl...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 490 000 PLN (8 765 zł/m2)

4
2
170 m2
-
15818472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625304 15818472 Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę nr 195 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Cieszynie w woj. śląskim, zapisanej w KW nr BB1C000943604. ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

307 222 PLN (1 851 zł/m2)

5
-
166 m2
-
15665685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23580945 15665685 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1GGUp-s5152023 przed Sądem Rejonowym w Gliwicach, XII Wydział Gosp...

Gaszowice (Śląskie, gm. Gaszowice)

20 000 PLN (1 333 zł/m2)

3
-
15 m2
-
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
-
192 m2
-
15213217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12757786 15213217 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia działki: ok.1465 m2.   W skład budynku wchodzą dwie kondygnacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 100 000 PLN (3 313 zł/m2)

10
-
332 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
-
167 m2
-
15897400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28001986 15897400 Wyjątkowy dom w sercu miasta - oaza ciszy i spokoju jak na wsi! Szukasz miejsca, które pozwoli Ci korzystać z uroków miejskiego życia, ale po powrocie do domu marzysz o absolutnym resecie, śpiewie ptaków i porannej ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 000 PLN (11 677 zł/m2)

5
-
167 m2
2021
15897841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28010946 15897841 Luksusowy dom pasywny w Czekanowie z nowoczesnymi rozwiazaniami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu o powierzchni 250 m²,na działce 940 m2 zlokalizowanego w spokojnej miejscowości Czekanów ,kilkanaście min...

Czekanów (Śląskie, gm. Zbrosławice)

2 299 000 PLN (9 196 zł/m2)

4
1
250 m2
2025
15897816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28010668 15897816 Nowoczesny dom z garażem 151 m² Katowice Podlesie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych południowych dzielnic Katowice - Podlesiu, przy ul. Niezapominajek. To propozycja dla osó...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 000 PLN (9 265 zł/m2)

4
-
151 m2
2020
15846670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892346 15846670 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU - częściowo wynajęta pod restauracje . LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum mi...

Żywiec, Rynek

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

7
1
471 m2
1888