• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15829142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633359 15829142 Na sprzedaż drugi segment bliźniaka w spokojnej okolicy Siewierza o powierzchni 144m2. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 500m2, która idealnie nadaje się do zagospodarowania. Budynek postawiony w technologii bloczka komórkowego w now...

Siewierz (Śląskie, gm. Siewierz)

880 000 PLN (6 111 zł/m2)

4
3
144 m2
2026
15628643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22815285 15628643 Oferujemy do sprzedaży dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami o łącznej powierzchni ok. 174m2, położony w niezwykle korzystnej komunikacyjnie części Mazańcowic tj. miejscowości sąsiadującej od południowo wschodniej strony z Bielsko-Białą. Do każdego ...

Mazańcowice (Śląskie, gm. Jasienica)

950 000 PLN (4 095 zł/m2)

5
2
232 m2
1967
15888284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807127 15888284 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym centrum Siewierz, z wejściem zarówno od ul. Ludowej, jak i ul. Krakowskiej.To idealna propozycja dla osób szukających domu z klimatem oraz dodatkowym potencjałem inwestycyjnym.Mimo centralnej lokali...

Siewierz (Śląskie, gm. Siewierz)

690 000 PLN (2 388 zł/m2)

6
1
289 m2
1950
15822173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633176 15822173 NAJLEPSZY NOWOCZESNY DOM NA LOKALNYM RYNKU!Sprzedam nowoczesny i energooszczędny dom położony w spokojnej dzielnicy Myszkowa.Dom z roku 2020r. o powierzchni 100m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 700m2. Dom wybudowany w nowoczesnej,...

Myszków (Śląskie, gm. Myszków)

1 350 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
100 m2
2020
15882062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27656129 15882062 Na sprzedaż oferowany jest dom o dużym potencjale inwestycyjnym, położony na przestronnej działce, która daje szerokie możliwości zagospodarowania. Budynek o powierzchni użytkowej około 200 m² znajduje się obecnie w stanie do remontu w praktyce stan...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

300 000 PLN (1 500 zł/m2)

7
1
200 m2
1965
15823699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633209 15823699 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144m2 na działce 500m2 położony w spokojnej okolicy Siewierza.Nieruchomość w stanie deweloperskim do oddania wiosną 2026. Nieruchomość jest wyposażona z w komplet instalacji ; instalacja elektrycz...

Siewierz (Śląskie, gm. Siewierz)

850 000 PLN (5 903 zł/m2)

5
2
144 m2
2026
15846377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26884587 15846377 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&am...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 199 000 PLN (3 880 zł/m2)

6
-
309 m2
2010
15812019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26454394 15812019 Parterowy dom z ogrodem w Bojszowach Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Bojszów. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodnym funkcjonowaniu na jednym poziomie, bez...

Bojszowy (Śląskie, gm. Bojszowy)

850 000 PLN (6 439 zł/m2)

4
-
132 m2
2025
15717801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24540067 15717801 Działka. Oferowany dom znajduje się w miejscowości Kozy (powiat bielski) na działce o powierzchni 936 m2, położonej w cichym, nasłonecznionym miejscu, przy kameralnej drodze gminnej. Działka płaska, posiada przyłącza wodno-kanalizacyjne, prądowe i...

Kozy (Śląskie, gm. Kozy)

1 950 000 PLN (11 143 zł/m2)

5
3
175 m2
2017
15835181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707486 15835181 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym znajdująca się w przemysłowej części miasta Dąbrowy Górniczej. Nieruchomość znajduję się na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 2330 m2, co umożliwia dowolne zagospodarowanie przest...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (5 282 zł/m2)

6
2
142 m2
2010
15411746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940905 15411746 Oferowaną nieruchomość stanowi działka o całkowitej powierzchni 1589m2 na której znajduje się budynek mieszkalny i gospodarczy. Działka płaska, dobrze nasłoneczniona o zbliżonych rozmiarach 120m x13m. Na działce w tylnej jej części znajdują się młod...

Bujaków (Śląskie, gm. Porąbka)

650 000 PLN (6 701 zł/m2)

4
2
97 m2
2006
15897602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28006851 15897602 Do sprzedania dom położony w Rudzińcu. Na parterze 2 pokoje, kuchnia. łazienka z WC. Na piętrze 3 pokoje, łazienka z WCDom do kapitalnego remontu. Dojazd asfaltowy. Oprócz tego na posesji stoi niezależne pomieszczenia gospodarcze z garażem. Zainteres...

Rudziniec (Śląskie, gm. Rudziniec)

420 000 PLN (2 800 zł/m2)

6
3
150 m2
1980