• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 635

15820943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574775 15820943 Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumiankowej.Dom w zabudowie bliźniaczej (połączony garażem), wybudowany w 2014...

Tarnowskie Góry, Rumiankowa

1 299 000 PLN (10 228 zł/m2)

4
1
127 m2
2014
15717579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24534980 15717579 Dlaczego ten dom, a nie blok? To prosta matematyka. Zamiast zamykać się w betonowej klatce, zyskujesz własny teren. Dom przy ul. Bocianiej 4 to klasyczna, solidna konstrukcja z lat 40., która świetnie zniosła próbę czasu.W środku znajdziesz dwa ustaw...

Adamów (Śląskie, gm. Kłomnice)

111 111 PLN (1 995 zł/m2)

2
1
55.7 m2
1940
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
-
192 m2
-
15826525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26626514 15826525 Nowoczesne bliźniaki z ogrodem w pięknej zielonej okolicy! Bytom Śródmieście KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC i PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny, nowoczesny bliźniak w inwestycji deweloperskiej Bytomiu przy ul. Cegielnianej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

569 000 PLN (6 322 zł/m2)

4
2
90 m2
2026
15893300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906805 15893300 Nowy etap!!! Nowoczesne domy z ogrodem przy polu golfowym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Malwowej. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodne, nowoczesne segmenty w inwestycji deweloperskiej „...

Siemianowice Śląskie (Przełajka) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

769 000 PLN (5 654 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15593646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22033419 15593646 Piękny nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem przy polu golfowym i bażantarni w Siemianowicach Śląskich ul. Storczykowa. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny,...

780 000 PLN (5 735 zł/m2)

4
2
136 m2
2025
15689708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23997417 15689708 Nowe domy w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem w otoczeniu Parku Fazaniec. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogrodem usytuowane n...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

629 000 PLN (5 422 zł/m2)

4
2
116 m2
2026
15461163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19078612 15461163 Nowe domy w Czeladzi ! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem. Uwaga! Na osiedlu dostępne są także działki budowlane. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogro...

Czeladź (Madera) (Śląskie, gm. Czeladź)

669 000 PLN (5 767 zł/m2)

4
2
116 m2
2024
15718490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552356 15718490 NIERUCHOMOŚĆDom piętrowy w Jaworzu, idealny dla rodzin z dziećmi. Nieruchomość o powierzchni 197m2 oferuje przestronny salon z aneksem kuchennym i spiżarką (37,5m2), salon posiada bezpośrednie wyjście na taras. Na parterze łazienka, kotłownia oraz og...

Jaworze (Śląskie, gm. Jaworze)

979 000 PLN (4 970 zł/m2)

5
2
197 m2
2024
15887553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27785462 15887553 Piękny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej około 160 metrów kw. położony w Żarkach-Letnisko, na dużej 1528 m kw., częściowo zalesionej działce. Nieruchomość oferuje komfortową przestrzeń do życia i wypoczynku.Dom składa się z 4 pokoi,kuchni, sp...

Żarki-Letnisko (Śląskie, gm. Poraj)

880 000 PLN (4 731 zł/m2)

4
2
186 m2
1994
15882575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27671605 15882575 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Przynależy do niego garaż w bryle budynku oraz balkon.Opiekun ofertyMich...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2019
15891251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893187 15891251 Ten dom ma ponad 100 lat, swoje humory, trochę skrzypiącą duszę i klimat starego śląskiego domu, w którym życie po prostu toczyło się latami. Był na bieżąco konserwowany i utrzymany, także znajdziesz tam też nowoczesne ogrzewanie, czy...

Mikołów (Kamionka) (Śląskie, gm. Mikołów)

990 000 PLN (5 351 zł/m2)

6
-
185 m2
-