• Nieruchomości woj. Śląskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 38m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 494 000 PLN
  • MiastoGliwice
  • Rok budowy2025

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Niepowtarzalna oferta w centrum Gliwic bezpośrednio od właściciela- bez prowizji
cena zawiera VAT, wystawiam fakturę VAT dlatego kupujący oszczędza też na podatku PCC
Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Moniuszki 13. Lokal położony jest na pierwszym piętrze budynku wyposażonego w cichą windę i posiada balkon i taras
Metraż i rozkład pomieszczeń
• Powierzchnia: 38 m²
• Funkcjonalny układ obejmuje:
— salon z aneksem kuchennym
— oddzielną sypialnię
— łazienkę
Dodatkowo (płatne osobno):
• miejsce parkingowe w garażu podziemnym
Doskonała lokalizacja
• Inwestycja Moniuszki 13 usytuowana jest przy Alei Przyjaźni — zielonej i reprezentacyjnej części centrum Gliwice (ul. Stanisława Moniuszki 13).
• To jedna z nielicznych możliwości zamieszkania w ścisłym centrum w nowym budownictwie o podwyższonym standardzie.
• Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako zakup inwestycyjny.
• Przestronny taras idealny do wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu
• Możliwość zakupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym — duża zaleta w strefie płatnego parkowania
Stan techniczny
• Lokal w stanie deweloperskim
Mieszkanie gotowe do odbioru
Telefon: XXXXX129 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897533
  • Data publikacji: 22 maja 2026 13:52 (11 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 3

Mapa

Śląskie, Gliwice, Sośnica ,
Janusz Zdybski

Janusz Zdybski

+48XXXXXX129
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Gliwice, Sośnica

nieruchomosci-slaskie-24.pl / 15897533

Zdjęcie ogłoszenia -

494 000 PLN

13 000 zł/m2
Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

Janusz Zdybski

+48504191129

Główne cechy:

  • Powierzchnia 38m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2025

Opis - Mieszkanie

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Metraż i rozkład pomieszczeń
• Powierzchnia: 38 m²
Mieszkanie gotowe do odbioru
Telefon: 504191129

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897533