• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Śląskie

Znalezionych ofert: 1 743

15659875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23449822 15659875 Przedstawiamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Szwedzkiej na Osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach.Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze, powierzchnia 50,71 m2, dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.Blok 4 lata temu przeszedł termomo...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

249 000 PLN (4 910 zł/m2)

2
1
50.71 m2
-
15564866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21443206 15564866 LOKALIZACJAMieszkanie jest zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Starzyńskiego. Doskonale skomunikowane, blisko Centrum, usług i oświaty, a w pobliżu tereny zielone!OPIS NIERUCHOMOŚCIMieszkanie o powierzchni 60,8 m2 składa się z:- 3 komforto...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

299 999 PLN (4 934 zł/m2)

3
1
60.8 m2
1983
15402997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17760858 15402997 Prezentacja mieszkania odbędzie się  po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,66 m2 położone na parterze (wysoki parter) w odnowionej kamienicy przy ul. Zawale w ce...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

212 000 PLN (5 783 zł/m2)

2
1
36.66 m2
-
15559002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21267400 15559002 Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,4 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy – Parkitce, przy ul. Mazowieckiej.To idealna propozycja zarówno dla rodzin z dzieckiem, par szuk...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

399 000 PLN (6 606 zł/m2)

2
1
60.4 m2
2003
15654141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23366794 15654141 Zależy Ci na mieszkaniu w świetnej lokalizacji w centrum miesta?Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w niskim 4 piętrowym bloku przy ul. Małachowskiego 14A. Powierzchnia mieszkania to 46,45m2.Składa się z dwóch pokoi, kuchni...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 200 PLN (26 zł/m2)

2
1
46.45 m2
1955
15628273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22802600 15628273 Na sprzedaż duża kawalerka w przemyślanym stylu blisko Centrum, ul. Nowa 2 w Katowicach.Mieszkanie składa się z:- przestronnego, jasnego pokoju z dużą kanapą rogową oraz oryginalnym drewnianym stołem i nietuzinkowymi krzesłam- oddzielnej kuchni z dre...

Katowice (Bogucice) (Śląskie, gm. Katowice)

259 000 PLN (7 994 zł/m2)

1
1
32.4 m2
-
15524877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20495946 15524877 Zadzwoń, umów się, przyjdź, przekonaj się i zaproponuj swoją ofertę zakupu. Dajemy Ci możliwość samodzielnego oszacowania wartości nieruchomości.Prezentacja mieszkania odbędzie się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.Mieszkanie zlokalizowane jes...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

349 943 PLN (8 694 zł/m2)

2
1
40.25 m2
2023
15649942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23305269 15649942 Polecamy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. ok 45m2 w prywatnej kamienicy przy. ul Oswobodzenia 88 na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Łazienka w glazurze z kabiną prysznicowa. Ciepła woda...

Katowice (Janów) (Śląskie, gm. Katowice)

1 320 PLN (29 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15627693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22788409 15627693 Do wynajęcia przestronne mieszkanie, 500 metrów od Uniwersytetu Śląskiego wydział w Chorzowie.Mieszkanie o powierzchni 33,087 m2, składa się z oddzielnej kuchni z częścią jadalnianą, łazienki, przestronnego pokoju dziennego, a także osobnej sypialni...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

1 400 PLN (42 zł/m2)

2
1
33.08 m2
-
15621628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22629876 15621628 Na sprzedaż urządzona kawalerka z osobną kuchnią zlokalizowana w dzielnicy Ligota.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku, przy ul. Zadole - niskie bloki.Nieruchomość po remoncie. Ogrzewanie miejskie. Budynek po termodernizacji.Do lokalu przynal...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

320 000 PLN (9 065 zł/m2)

2
1
35.3 m2
1980
15565247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21451298 15565247 Dzień pokazowy 17.05! zadzwoń i umów się na prezentację!Nie interesuje Cie mieszkanie z wielkiej płyty? Nie chcesz tracić czasu na remont mieszkania?Przytulne, komfortowo urządzone mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze niskiego budynku...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

154 900 PLN (5 450 zł/m2)

2
1
28.42 m2
1915
15628754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22819936 15628754 Marzysz o komfortowym mieszkaniu dla swojej rodziny?Nie martwisz się dostosowaniem mieszkania do swoich potrzeb?Trzypokojowe mieszkanie  z korzystnym rozkładem pomieszczeń czeka na nowego Właściciela. Mieszkanie znajduje się drugim ...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

309 000 PLN (5 255 zł/m2)

3
1
58.8 m2
-