• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Świerklaniec

Znalezionych ofert: 11

15894093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27923196 15894093 Piękny dom w zabudowie bliźniaczej, w pięknej okolicy Świerklańca. Blisko park i las.Ogrzewanie gazowe podłogowe, panele fotowoltaiczne.PolecamKontakt: Katarzyna Paraszczak tel: [email protected] wysłana z programu d...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 370 000 PLN (9 320 zł/m2)

8
-
147 m2
2017
15886610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27762903 15886610 Działka budowlana nr 2179104 ŚwierklaniecNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 736 m², położona w spokojnej, widokowej części Świerklańca. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 32,4 x 22,7 m.W drodze wewnętrznej, przynależą...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

209 000 PLN (284 zł/m2)

-
-
735 m2
-
15828525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26606604 15828525 Wyjątkowy dom z potencjałem 149 m2 FotowoltaikaDziałka 456 m2 Na sprzedaż przestronny dom, który łączy funkcjonalność, komfort i ogromny potencjał aranżacyjny. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 149 m2, w całości podpiwniczona. Idealna propozy...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

985 000 PLN (4 518 zł/m2)

6
-
218 m2
1990
15868219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27369481 15868219 DZIAŁKA z pozwoleniem na budowę w Spokojnej Okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! - Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2370 m2 - położona w Świerklańcu! Działka w kształcie prostokąta, media: prąd na działce, studnia głębi...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

799 000 PLN

-
-
2370 m2
-
15722216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24617021 15722216 Prezentuję widne, ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie o powierzchni 49,19m2 w Świerklańcu na 2 piętrze 2 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jeden pokój pełni funkcję salonu a drugi sypialni, pokoje są niezależne łączą się...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

275 000 PLN (5 612 zł/m2)

2
-
49 m2
1970
15722315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616890 15722315 Nowoczesne Apartamenty w Tarnowskich Górach - Spokojna Lokalizacja Blisko Natury! Kupujący nie płaci PCC! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstałej inwestycji obejmującej 30 komfortowych, energooszczędnych apartamentów, zlokalizowan...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

657 300 PLN (7 825 zł/m2)

3
-
84 m2
2025
15722199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616889 15722199 Nowoczesne Apartamenty w Tarnowskich Górach - Spokojna Lokalizacja Blisko Natury! Kupujący nie płaci PCC! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstałej inwestycji obejmującej 30 komfortowych, energooszczędnych apartamentów, zlokalizowan...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

554 300 PLN (7 491 zł/m2)

3
-
74 m2
2025
15722286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616888 15722286 Nowoczesne Apartamenty w Tarnowskich Górach - Spokojna Lokalizacja Blisko Natury! Kupujący nie płaci PCC! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstałej inwestycji obejmującej 30 komfortowych, energooszczędnych apartamentów, zlokalizowan...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

510 000 PLN (7 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15626793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22749266 15626793 Oferujemy na sprzedaż działkę w Świerklańcu przy ulicy 3 maja!Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1390 m². Jest to doskonała propozycja dla osób marzących o budowie własnego domu w spokoj...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

410 000 PLN (295 zł/m2)

-
-
1390 m2
-
15650540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23321632 15650540 ***Ostatnia wolna działka ul. Kościelna - Parkowa blisko las, jezioro, Park Świerklaniec*** Oferta na wyłączność, kupujący nie płaci prowizji!!!! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę pod budowę domu położoną w Świerklańcu przy ul Kościelna, dzi...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

289 000 PLN

-
-
745 m2
-
15423557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18231817 15423557 ***Ostatnia wolna działka ul. Kościelna - Parkowa blisko las, jezioro, Park Świerklaniec*** Oferta na wyłączność, kupujący nie płaci prowizji!!!! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę pod budowę domu położoną w Świerklańcu przy ul Kościelna, dzi...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

289 000 PLN

-
-
745 m2
-