• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Bielsko-Biała

Znalezionych ofert: 78

15551917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 21002202 15551917 NA SPRZEDAŻ: DWUPOZIOMOWE, PRZESTRONNE MIESZKANIE W CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJMam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 150 m², znajdujące się w pięknej kamienicy tuż przy Parku Słowackiego. LOKALIZACJA:Położenie budynku zapewnia szybki dost...

Bielsko-Biała (Górne przedmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

750 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15824481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26611684 15824481 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i zadaszonym tarasem, położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Miodowej w Bielsku-Białej.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się przy ul. Miodowej 65, w jednej z najbardziej zielonych i spokoj...

Bielsko-Biała (Straconka) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

549 000 PLN (15 157 zł/m2)

2
1
36.22 m2
2014
15825294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26611037 15825294 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji, w świetnej lokalizacji.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w Komorowicach Krakowskich – jednej z najlepiej skomunikowanych częś...

Bielsko-Biała (Komorowice krakowskie) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

460 000 PLN (8 236 zł/m2)

3
1
55.85 m2
1970
15818641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26606213 15818641 Na sprzedaż działka budowlana położona w północnej-wschodniej części Bielska-Białej. Nieruchomość o powierzchni 11,71 ar znajduje się wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✔ Atrakcyjna lokalizacja, dojazd do centrum w 15 minut✔ Dzi...

433 270 PLN

-
-
1171 m2
-
15818568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26604829 15818568 Na sprzedaż działka budowlana położona w północnej-wschodniej części Bielska-Białej. Nieruchomość o powierzchni 10,12 ar znajduje się wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✔ Atrakcyjna lokalizacja, dojazd do centrum w 15 minut✔ Dzi...

374 440 PLN

-
-
1012 m2
-
15819354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26604383 15819354 Inwestycja z 20% zwrotem Dom do zamieszkaniaNa sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej części Suchej Beskidzkiej przy ul. 29 Stycznia. Obiekt stanowi świetną okazję zarówno dla inwestora, jak i dla osób szukającyc...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15818081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26601274 15818081 KLIMATYCZNE MIESZKANIE W KAMIENICY BIELSKO-BIAŁAJuż 31 stycznia 2026 (sobota) w godz. 10:00-12:00 dzień otwarty (Open House). Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 43,31 m² w kamienicy o niepowtarzalnym charak...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

475 000 PLN (10 967 zł/m2)

2
-
43.31 m2
1930
15762932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25414877 15762932 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,4 m², położone na wysokim parterze kamienicy w ścisłym centrum Bielska-Białej, przy ul. Lompy.To nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, zaledwie 100 metrów od Rynku – idealna propozycja dla mi...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

519 000 PLN (6 537 zł/m2)

3
-
79.4 m2
1939
15758837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25331188 15758837 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m² z dużym balkonem, usytuowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku na Osiedlu Beskidzkim. To doskonała propozycja dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji.LOKALIZACJAOsiedle Beskidzkie to z...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

349 500 PLN (7 998 zł/m2)

2
-
43.7 m2
1977
15633863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22904596 15633863 Na sprzedaż działka budowlana - Bielsko-Biała, dzielnica Lipnik Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Bielska-Białej - dzielnicy Lipnik. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na budowę domu...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

300 000 PLN

-
-
800 m2
-
15791541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczna kawalerka blisko centrum. BEZ PROWIZJI 25993800 15791541 Ta oferta znajduje się jedynie w naszej agencji nieruchomości!BRAK PODATKU PCC 2% (RYNEK PIERWOTNY) MIESZKANIE BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. BRAK OPŁATY DLA POŚREDNIKA ZE STRONY KLIENTA.OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - 35,82 m², 3 POKOJENumer mieszkania: ...

Bielsko-Biała (Kamienica) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

376 000 PLN (10 743 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15800304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210992 15800304 Mieszkanie przy ul. Księcia Przemysława to propozycja dla osób, które cenią wygodę oraz spokojne otoczenie. Lokal położony na ostatnim piętrze gwarantuje prywatność i znakomite doświetlenie przestrzeni. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby maksyma...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

309 000 PLN (8 583 zł/m2)

2
1
36 m2
-