• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Bytom Śródmieście

Znalezionych ofert: 36

15066469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8728937 15066469 Rozpocznij swój zupełnie nowy biznes lub przejmij go wraz ze stałymi klientami! Przedstawiam Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 93,75 m kw, zlokalizowany na głównym deptaku w Bytomiu gdzie stale funkcjonują inne lokale handlowo-usługowe, a...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

389 000 PLN (4 183 zł/m2)

11
-
93 m2
1920
15877008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560257 15877008 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 116,99 m², które do tej pory funkcjonowało jako gabinet stomatologiczny. Lokal jest w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, co stanowi ogromny atut dla osób poszukujących gotowej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (3 440 zł/m2)

4
1
116 m2
1920
15802188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26257016 15802188 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 200 m², które zostało połączone z pierwotnie dwóch mniejszych mieszkań, znajdujące się na pierwszym piętrze eleganckiej, odnowionej kamienicy w samym sercu bytomskiego rynku.Aktualnie oba miesz...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

7
2
200 m2
1910
15784328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25849718 15784328 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,88 m², położone w sercu Bytomia w prestiżowej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Orląt Lwowskich, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Mickiewicza.Lokal mieści się w odrestaurowanej, stylowe...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

339 999 PLN (6 800 zł/m2)

3
1
50 m2
1900
15670623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23653432 15670623 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99,13 m², położone w sercu Bytomia - w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Powstańców Warszawskich. Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1910 roku, co dodaje jej wyjątkowego, historycznego charakteru. C...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (3 912 zł/m2)

2
1
102 m2
1910
15697428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24131824 15697428 Na sprzedaż 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie w Bytomiu Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 62m², zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Bytomia bezpośrednio przy urokliwym Parku Kachla.Układ pomies...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

420 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
62 m2
1986
15748078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25105574 15748078 Na sprzedaż budynek komercyjno-mieszkalny Bytom, ul. Jagiellońska 4Do sprzedaży budynek zlokalizowany w ścisłym centrum Bytomia, przy ul. Jagiellońskiej 4. Nieruchomość idealna pod działalność gospodarczą, wynajem lub połączenie funkcji mieszkalnej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (1 244 zł/m2)

1
-
160 m2
1915
15448158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18783538 15448158 Na sprzedaż mieszkanie o klasycznym układzie na jednej z najpiękniejszych ulic Bytomia – ul. Adama Mickiewicza.Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Bytomia, przy ul. Adama Mickiewicza, która szczególnie nocą...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (3 398 zł/m2)

3
1
88 m2
1920
15794636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26076342 15794636 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji – Bytom Karb, 33 m²Masz pomysł na swoje własne cztery kąty i szukasz przestrzeni, którą możesz urządzić po swojemu? Sprawdź tę ofertę!Oferuję mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

130 000 PLN (3 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15649758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23299104 15649758 Na sprzedaż lokal mieszkalny na poddaszu w zrewitalizowanej kamienicy – Centrum BytomiaOferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny zlokalizowany na poddaszu w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w ścisłym centrum Bytomia.Nier...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

99 000 PLN (1 623 zł/m2)

2
1
61 m2
1930
15883949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27686914 15883949 Nowoczesny dom z garażem 107 m² działka 436 m² bez PCC Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany na podstawie projektu Dom w borówkach - przemyślana architektura, bardzo dobry układ funkcjonalny oraz r...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

899 000 PLN (7 956 zł/m2)

5
-
113 m2
2026
15826525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26626514 15826525 Nowoczesne bliźniaki z ogrodem w pięknej zielonej okolicy! Bytom Śródmieście KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC i PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny, nowoczesny bliźniak w inwestycji deweloperskiej Bytomiu przy ul. Cegielnianej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

569 000 PLN (6 322 zł/m2)

4
2
90 m2
2026