• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Bytom

Znalezionych ofert: 211

15849590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26974724 15849590 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 600 m² na działce o powierzchni`840m2 w Bytomiu. Nieruchomość wymaga remontu lub ewentualnego wyburzenia, co stwarza możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb i wizji przyszłego właściciela....

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

850 000 PLN (1 417 zł/m2)

9
3
600 m2
1990
15722312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24616703 15722312 Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. FrenzlaNikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2).​ W Planie Zagospodarowania Przestrzennego są to tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług nie...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

261 060 PLN

-
-
687 m2
-
15722254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24616717 15722254 Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. FrenzlaNikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2).​ W Planie Zagospodarowania Przestrzennego są to tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usłu...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

228 380 PLN

-
-
601 m2
-
15847556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26920651 15847556 2 pokoje z widokiem na park 33,4 m² Bytom, ul. WrocławskiejNa sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu.Największym atutem nieruchomości jest b...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

194 900 PLN (5 906 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15845427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860798 15845427 SZOMBIERKI!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3 m², położone na parterze budynku przy ulicy ulica Mazurskiej.Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada f...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (4 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15847014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26900324 15847014 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Cichej nr działki 210244 o powierzchni 367 m² zapisanej w księdze wieczystej KA1Y000648272. Działka gruntu w kształcie regularnego prostokąta, zabudowana budynkiem pawilonu wraz z ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

152 000 PLN (414 zł/m2)

-
-
367 m2
-
15844659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26842384 15844659 Sprzedaż w drodze przetargu prawa użytkowania wieczystego działek gruntu nr 21426, 7825 oraz 5226 o łącznej powierzchni 881 m2, położonych w Bytomiu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, Przemysłowej, dla których księgi wieczyste o numerze KA1...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

129 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
881 m2
-
15841231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26788191 15841231 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Kędzierzyńskiej obejmuje 6 działek gruntu o nr 7283242, 7287243, 7284242,7288243, 7293253, 7294253 o łącznej powierzchni 0,4670 ha. Nieruchomość niezabudowana o kształcie prostokąta. Teren działki ...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

790 000 PLN (169 zł/m2)

-
-
4670 m2
-
15771854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595741 15771854 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 79810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

112 000 PLN (1 697 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15759885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345950 15759885 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni o łącznej powierzchni 1223 m², w skład których wchodzą działki 1634, 1654, 1684, 1734 zapisane w księgach wieczystych KA1Y000142329, KA1Y000142219. Działki niezabudo...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
1223 m2
-
15759882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345945 15759882 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich o łącznej powierzchni 33252 m² w skład których wchodzą działki 142130, 127830, 76630, 4251, 4261 zapisane w księgach wieczystych GL1T000426465, KA1Y000149319. ...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

9 500 000 PLN (286 zł/m2)

-
-
33252 m2
-
15779005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25764345 15779005 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 63,48 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 5 wraz z udziałem wynoszącym 81710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie wła...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

162 000 PLN (2 571 zł/m2)

2
-
63 m2
-