• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Chorzów

Znalezionych ofert: 76

15611697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22434990 15611697 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Chorzowa, przy ul. Joachima Lelewela. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane, idealne zarówno dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, jak i in...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

249 000 PLN (5 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15896565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982606 15896565 Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji przy Placu Dworcowym, przy którym stoi kamienica jest przede wszystkim do...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

790 000 PLN (7 980 zł/m2)

3
1
99 m2
1910
15895702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27961993 15895702 Eastate ma przyjemność zaprezentować piękne, dwupoziomowe mieszkanie w Starym ChorzowieLOKALIZACJA:Ul. 17 Sierpnia w Chorzowie to spokojna część dzielnicy Stary Chorzów, łącząca kameralny charakter osiedla z dobrą komunikacją do centrum Chorzowa, Kat...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

830 000 PLN (12 622 zł/m2)

5
1
65.76 m2
2020
15829252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649610 15829252 Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,6 m z balkonem, położonego na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kopalnianej w Chorzowie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub do ewentualnego od...

Chorzów (Chorzów ii) (Śląskie, gm. Chorzów)

279 000 PLN (6 488 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15452752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18895641 15452752 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, klimatycznego mieszkania o powierzchni 86,38 m², zlokalizowanego w sercu Chorzowa.To 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w świeżo odrestaurowanej kamienicy, któ...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

430 000 PLN (4 479 zł/m2)

3
1
96 m2
1920
15451786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18871428 15451786 Na sprzedaż słoneczne i ciche mieszkanie - 38,20 m² Lokal znajduje się w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie jest jasne i przytulne, z pokojami skierowanymi na wschód, co zapewnia mnóstwo naturaln...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

215 000 PLN (5 658 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15883828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27678396 15883828 Brak PCC 2%! Wystawiana fv! Oferujemy do sprzedaży NOWE mieszkanie na kameralnym osiedlu "Harmony Park" w Chorzowie przy Parku Chorzowskim!. Lokalizacja: Chorzów, ul. Bojarskiego 32. To miejsce które sąsiaduj...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

1 150 000 PLN (13 068 zł/m2)

4
-
88 m2
2025
15889775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27861174 15889775 Kawalerka na sprzedaż - Chorzów Batory, ul. Gagarina Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Gagarina 3728 w dzielnicy Chorzów Batory. Mieszkanie posiada klasyczny układ pomieszczeń - salon z przejściem do kuchni. Loka...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

148 000 PLN (5 920 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15889533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27852070 15889533 Na sprzedaż: Pawilon handlowy o powierzchni użytkowej 20 m² w Chorzowie.Lokalizacja: Chorzów, ul. Długa – osiedle mieszkanioweParametry:Powierzchnia zabudowy: ok. 20 m² (4,5 m x 4,5 m)Typ: pawilon handlowy kioskStan: do remontu – możliwość własnej a...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

20 000 PLN (1 000 zł/m2)

1
-
20 m2
1995
15887575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27787107 15887575 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż kawalerka o pow.32m2 położona w Chorzowie-Klimzowiec ul Szczecińska 10.Mieszkanie składa się z-przestronnego pokoju-osobnej kuchni-łazienki-przedpokoju-balkonu z widokiem na Stadion ŚląskiMiesz...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

220 000 PLN (6 875 zł/m2)

1
-
32 m2
1970
12788256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1100293 12788256 Chorzów budynek biurowy na sprzedaż. Budynek jest po remoncie, posiada cztery kondygnacje naziemne oraz piwnice użytkowe. Powierzchnia całkowita ok. 3258 m2. Powierzchnia użytkowa: 1. Piwnice 350 m2 2. Part...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

4 990 000 PLN (1 535 zł/m2)

11
-
3250 m2
1990
15668930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23611537 15668930 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Chorzowie - Chorzów II - Amelung ul. Morcinka Lokal stanowiący odrębną nieruchomość ma powierzchnię 52,25m2 i składa się z: - Przedpokoju - Dużego Salonu ...

Chorzów (Chorzów ii) (Śląskie, gm. Chorzów)

260 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
-
52 m2
1966