• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Częstochowa

Znalezionych ofert: 297

13824412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2128551 13824412 Teren o powierzchni prawie 1,5 ha i szerokości 110 m, zlokalizowany przy drodze asfaltowej, z bezposrednim zjazdem z drogi. Woda ,kanalizacja, prąd, gaz w ulicy. Działka o wielu mozliwosciach- może być przeznaczona pod obiekt na działalnośc komercyjn...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 500 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
14536 m2
-
14741063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34153 14741063 Nieruchomość w centrum miasta , zabudowana budynkami o przeznaczeniu usługowym , biurowym , hale produkcyjne , budynki gospodarczo-warsztatowe , teren o łącznej pow. 2795m , utwardzony. Nieruchomość o dużym potencjale wg studium kierunków i zagospoda...

Częstochowa (Sródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 900 000 PLN (2 688 zł/m2)

11
-
1079 m2
-
14697661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34142 14697661 Do sprzedaży lokal użytkowy usytuowany na parterze w zadbanej kamienicy usługowo -mieszkalnej z wejściem bezpośrednio z ruchliwej ulicy. Kamienica położona przy ul Ogrodowej niedaleko I Al NMP w ciągu lokali handlowo-usługowych Lokal obejmuje ...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

229 000 PLN (4 241 zł/m2)

11
-
54 m2
-
14905139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 4387659 14905139 Obiekt handlowy skladajacy się z 3 samodzielnych lokali : a) na parterze ,b) I piętrze, c) pomieszczeń w piwnicy Zlokalizowany w ścisłym centrum handlowym miasta . Lokale o przeznaczeniu handlowym, usługowym, biurowym,zlokalizowane w kompleksie ha...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

4 200 000 PLN (3 727 zł/m2)

11
-
1127 m2
-
14348837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 34095 14348837 Do sprzedaży działka położona w dzielnicy Wielki Bór, pomiędzy ulicami Tatrzańską i Koniecpolską, dostep do działki z dwóch stron, działka ma szerokość od strony wschodniej ok. 42 m, a od strony zachodniej 25, dająca możliwość zabudowy dla klienta in...

Częstochowa (Wielki bór) (Śląskie, gm. Częstochowa)

734 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
11289 m2
-
13400483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 34035 13400483 Działka położona na terenach przemysłowych . Teren objęty PLENEM PRZESTRZENNYM w którym przewidziane jest budownictwo przemysłowe i usługi.Cena 100zł m.kw. +23 %VAT. Podatek od nieruchomości wynosi ok. 29 000zł rok .Opłata za uzytkowanie wieczyste ...

Częstochowa (Sabinów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

4 200 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
42214 m2
-
14931966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4985015 14931966 Dom w pięknej okolicy, wśród zieleni, w spokojnym miejscu, w odleglości okolo 17km. od Częstochowy, w stanie surowym otwartym o powierzchni 153m, na działce o powierzchni 1300m, szerokości 25m.Dom w sąsiedztwie nowych domów, przy drodze gminnej, z m...

Częstochowa (Długi kąt) (Śląskie, gm. Częstochowa)

350 000 PLN (2 288 zł/m2)

11
-
153 m2
2021
13400480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1694524 13400480 Do sprzedaży dwie sąsiadujące ze sobą kamienice w centrum o łącznej powierzchni mieszkalnej ok 1200mkw obejmujące 26 lokali mieszkalnych : - 11 mieszkań jest wolnych i 1 lokal użytkowy W sumie powierzchnia dwóch kamienic z lokalmi użytkowymi 1273...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 200 000 PLN (1 833 zł/m2)

11
-
1200 m2
1899
14756488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 34166 14756488 Niezabudowana położona w centrum Częstochowy , przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta - przy węźle przesiadkowym przy stacji Częstochowa Stradom Przy dworcu kolejowym Częstochowa Stradom powstał węzeł przesiadkowy. W ramach inwestyc...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

980 000 PLN (452 zł/m2)

-
-
2169 m2
-
13400323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 34034 13400323 KAMIENICA po gruntownym remoncie w BARDZO DOBREJ lokalizacji, przy drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.Obecnie w stanie surowym zamkniętym, wylewki na posadzkach, sciany tynkowane, dach pokryty papą 3d, nowe stropy, okna, klatka s...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 300 000 PLN (6 389 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15841636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792552 15841636 NOWA OFERTA 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Na sprzedaż M-3 w odrestaurowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 , po kapitalnym remoncie w 2022 r. obejmujące obecnie otwartą przestrzeń i łazienk...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

379 000 PLN (7 580 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15589321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w samym centrum Częstochowy 21956920 15589321 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m², położone w samym centrum Częstochowy przy Alei Tadeusza Kościuszki w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po generalnym remoncie w 2021 roku.Rozkład mie...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

450 000 PLN (5 696 zł/m2)

3
1
79 m2
1960