• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Częstochowa

Znalezionych ofert: 297

15560829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na dużej działce w Wierzchowisku 21339543 15560829 Oferujemy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200 m², położony w Wierzchowisku, na działce o powierzchni 1500 m². Budynek z lat 90-tych otoczony jest przejrzystym i zadbanym ogrodem.Układ pomieszczeń:Parter:- Wiatrołap- Salon z jadalnią oraz bal...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

830 000 PLN (4 150 zł/m2)

6
2
200 m2
1995
15789559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka na Wyczerpach 25945263 15789559 Działka budowlana w pięknej okolicy - ul. Ugody - Wyczerpy.Media w drodze. Warunki Zabudowy.Przystanek autobusu nr 14 tylko 450m.Ogród na stronę zachodnią, idealna pod budowę małego domu jednorodzinnego dla osób, którym podoba się życie blisko natury...

Częstochowa (Wyczerpy) (Śląskie, gm. Częstochowa)

150 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15802627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26269147 15802627 Na sprzedaż przestronny teren o powierzchni ponad 74 arów, idealnie położony między Częstochową a malowniczym Olsztynem.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się przy ulicy Bugajskiej w dzielnicy Błeszno. Jest to strategiczny punkt na mapie Częstochowy, s...

Częstochowa (Błeszno) (Śląskie, gm. Częstochowa)

950 000 PLN

-
-
7456 m2
-
15436243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na prestiżowym osiedlu na Parkitce 18508074 15436243 Oferujemy apartament z tarasem położony na parterze, oznaczony jako nr 5. Budynek znajduje się w prestiżowej dzielnicy Częstochowa-Parkitka.Mazowiecka 117 to adres z dobrą komunikacją - wyjazd do centrum zarówno ulicą Bialską, jak również ul. Obrońcó...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

469 800 PLN (8 700 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15752144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | 38m | Tysiąclecie 25154387 15752144 Sprzedam komfortowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie! Kupujący nie płaci prowizji Nieruchomość jest zlokalizowana na parterze w bloku w cichej części dzielnicy dzięki czemu, nie docierają do nas odgłosy ruchu ulicznego. Mieszkanie znajduje się na p...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

270 000 PLN (7 105 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15631073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący 22864425 15631073 Biuro Nieruchomości Expander prezentuje do sprzedaży wyjątkowy dom Wolnostojący. Dom o powierzchni użytkowej 222 m2, został zaprojektowany według indywidualnego projektu z dołożeniem wszelkich starań. Nieruchomość usytuowana na słonecznej działce o p...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 199 000 PLN (3 957 zł/m2)

5
2
303 m2
-
15798364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-usługowy na Parkitce 26167074 15798364 Na sprzedaż - wyjątkowy lokal usługowy w Częstochowie, ul. Łódzka Przedstawiam Państwu nowoczesny, wyremontowany lokal usługowy o powierzchni 65 m², położony na parterze w doskonałej lokalizacji przy ul. Łódzkiej w Częstochowie. Nieruchomość została ...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

450 000 PLN (6 923 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15803631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowy apartament w Centrum Częstochowy 26299776 15803631 Prestiżowy apartament w nowym, energooszczędnym budynku - Stacja Kopernik, Centrum CzęstochowyNa sprzedaż wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, nowoczesną architekturę oraz doskonałą lokalizację. Apartament o powierzchni 35 m², położony na 3. ...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

382 000 PLN (10 914 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15737439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
centrum z niskim czynszem! 24885934 15737439 Sprzedam mieszkanie w centrum Częstochowy - Idealna lokalizacja - cicha i spokojna ale w bliskiej odległości od Galerii Jurajskiej, dworca PKP, Alei NMP, sklepów i szkoły. Mieszkanie ma 62,5m2 i składa się z dwóch dużych pokoi, łazienki z toaletą ora...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

270 000 PLN (4 355 zł/m2)

2
1
62 m2
1968
15724912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka z prywatnym jeziorem 24665327 15724912 Oferuję Państwu do sprzedaży 3 atrakcyjne działki (wg jednej Księgi Wieczystej), położone w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie (obręb 0168), w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod inwestycję lub rekreację.1. Działka nr ewid. 40Powierzchnia: 2,79...

Częstochowa (Lisiniec) (Śląskie, gm. Częstochowa)

5 467 000 PLN

-
-
45464 m2
-
15713291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa Kamienica z potencjałem inwestycyjnym 24432980 15713291 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, zadbaną kamienicę w doskonałej lokalizacji przy ul. Warszawskiej w Częstochowie. To budynek o dużym potencjale, który może być przekształcony zarówno na gabinety lekarskie, jak i na lokale użytkowe pod wynajem.Charakt...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 999 000 PLN (5 711 zł/m2)

7
-
350 m2
1938
15631008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie szeregowej - 0% prowizji 22863758 15631008 OFERTA !!! 0% KUP BEZ PROWIZJI 0% !!!Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.Biuro nieruchomości Expander prezentuje na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 126,85 m², środkowy, z wbudowanym garażem.Zloka...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

699 000 PLN (5 548 zł/m2)

5
-
126 m2
-