• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Czechowice-Dziedzice

Znalezionych ofert: 13

15863433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248692 15863433 Nieruchomość położona w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką o łącznej powierzchni 0,0334 ha, zapisana w księdze wieczystej KA1P000534801 w skład której wchodzi: 1) prawo użytkowania wieczystego niezabudowan...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

22 700 PLN (68 zł/m2)

-
-
334 m2
-
15821118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625309 15821118 Działak nieogrodzona położona na międzywalu rzeki Wisły. Nr działki 47844 o powierzchni 847 m² zapisana w księdze wieczystej nr KA1P000679388. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 6.00 - 14.00 ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

4 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
847 m2
-
15894393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941652 15894393 Działka o nieregularnym kształcie. Część działki jest zabudowana budynkiem garażowym, pozostała część działki zagospodarowana jest jako ogród, obsadzony różnymi drzewami i krzewami. Na terenie nieruchomości znajduje się pergola, wiata śmiet...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

51 600 PLN (115 zł/m2)

-
-
450 m2
-
15758765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25329049 15758765 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 427424 o powierzchni 320 m², położonej w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką, zapisanej w księdze wieczystej KA1P000534801 prowadzonej przez Są...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

15 300 PLN (48 zł/m2)

-
-
320 m2
-
15894389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941651 15894389 Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie niewielkiego osiedla mieszkaniowego budynków wielorodzinnych, w sąsiedztwie Zakładu Produkcji Betonów „Betonbest”. Działka posiada kształt trapezu. Teren działki płaski, zagospodarowany jest jako ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

7 800 PLN (44 zł/m2)

-
-
177 m2
-
15894592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27944654 15894592 Na sprzedaż nowo wybudowany dom w stanie surowym otwartym - idealny moment, by wykończyć go dokładnie tak, jak chcesz! Kluczowe informacje: Powierzchnia domu: ok. 93,60 m² - funkcjonalnie i przytulnie Powierzchnia działki: ok. 945 m...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

540 000 PLN (5 806 zł/m2)

3
-
93 m2
2026
15871769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27475054 15871769 Wyjątkowa oferta Twój dom z ogromnym potencjałem.Ta oferta to idealna okazja, żeby stworzyć swoje miejsce od podstaw bez kompromisów i gotowych schematów. Na sprzedaż dom z 2018 roku o powierzchni 124 m², wybudowany według projektu Dom przy kolorowe...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

570 000 PLN (4 634 zł/m2)

11
-
123 m2
2018
15888027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799892 15888027 Wykończony dom gotowy do wprowadzenia! Cicha, spokojna okolica otoczona lasem. Wszystkie formalności związane z odbiorem są już zrealizowane. Budynek o powierzchni 102,16m2, posadowiony został na działce o pow. ok.450m2, Czechowice-Dziedzice, d...

Czechowice-Dziedzice (Prusiec) (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

875 000 PLN (8 578 zł/m2)

4
1
102 m2
2024
15792531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26020060 15792531 Polecam przestronne, słoneczne mieszkanie w Czechowicach- Dziedzicach na ul. Szkolnej.PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY , SMSY WYSYŁANE NA PORTALE, MOGĄ NIE DOCHODZIĆ NA NUMERY AGENTÓW.POWIERZCHNIA 57 m2, 3 ODDZIELNE POKOJE, PIERWSZE PIĘTRO Z BALKONEM.Ba...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

490 000 PLN (8 750 zł/m2)

3
1
56 m2
1982
15790240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25961862 15790240 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISZWAJCARSKA DOLINA - nowe apartamenty w Czechowicach - Dziedzicach - CODZIENNA WYGODA - wszędzie BLISKOWygodny apartament 2-pokojowy z balkonem w doskonałej okolicy, gdzie wszystko, co potrzebne do życia jest na ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

315 841 PLN (8 536 zł/m2)

2
-
37 m2
2027
12785491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 85625 12785491 Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni ok. 2,2 ha przeznaczona pod każdą działalność: produkcję, składy, magazyny, transport. Teren jest uzbrojony i skanalizowany. Można wydzielić również mniejszą powierzchnię.Pośrednik odpowiedzialny zawodo...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

5 760 000 PLN

-
-
24000 m2
-
15350326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16533224 15350326 Działka z procedowanym pozwoleniem na budowę stacji paliw. Przedmiot oferty:• Działka z procedowanym pozwoleniem na budowę stacji paliw.• Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice, powiat bielski, województwo śląskie.• Powierzchnia działki 0,3856 ha.• Działk...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

2 600 000 PLN (674 zł/m2)

-
-
3856 m2
-