• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Czerwionka-Leszczyny

Znalezionych ofert: 13

15743521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25014098 15743521 Nieruchomości obejmują 67 działki gruntu nr 714217, 715217, 772217, 2775202, 2789178, 3305178, 3306178, 2791178, 70, 79, 174, 175, 308109, 43869, 44569, 44969, 47933, 48130, 71861, 71960, 104878, 114741, 114840, 117871, 117968, 118068, 1...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

43 321 960 PLN (106 zł/m2)

-
-
409074 m2
-
15894279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27938210 15894279 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczyny rejon ul. 3-go Maja, obejmująca działkę gruntu nr 2755202 o powierzchni 933 m2, zapisana w księdze wieczystej nrzGL1Y001262515, zabudowana budynkiem pompowni. Działka częściowo...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

45 000 PLN (48 zł/m2)

-
-
933 m2
-
15894391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941648 15894391 Nieruchomość położona w Czerwionce - Leszczyny przy ul. Przemysłowej o powierzchni 889 m² w skład w której wchodzi działka nr 3088187 zapisana w księdze wieczystej GL1Y001589993. Teren niezabudowany o regularnym kształcie...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

80 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
889 m2
-
15863925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258405 15863925 Działka nr 32036 położona jest w rejonie ul. Kosynierów w Czerwionce-Leszczynach o powierzchni 5343 m² zapisanej w księdze wieczystej nr GL1Y001156227. Działka stanowi teren niezabudowany, drogę z płyt betonowych, drogę n...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

50 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
5343 m2
-
15863927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258406 15863927 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczyny w rejonie ul. Młyńskiej o powierzchni 2300 m², w skład w której wchodzi działka 3369214, zapisana w księdze wieczystej GL1Y001205437. Nieruchomość obejmuje działkę gruntu w ksz...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

15 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
2300 m2
-
15863924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258403 15863924 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczyny w rejonie ul. Kosynierów o powierzchni 7824 m² w skład której wchodzą działki nr 1356167, 3258166, 3259166, 751167, 3256166, 3252178, 618195, 611195, 3248196 zapisane w księdze wieczystej nr GL1Y...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

100 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
7824 m2
-
15863923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258404 15863923 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Młyńskiej o nr działki 4051211, zapisanej w księdze wieczystej nr GL1Y001232363. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren nieruchomości jest niezabudowan...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

280 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
39410 m2
-
15894280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27938207 15894280 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach w rejonie ulicy 3 - go Maja o nr działki 2766202 zapisanej w księdze wieczystej GL1Y001262515. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie zabudowy przemysłowej, na t...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

180 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
458 m2
-
15863928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258400 15863928 Działka gruntu nr 282767 o powierzchni 8309 m2 położona w Czerwionce-Leszczynach w rejonie ul. Odrodzenia, zapisana w księdze wieczystej GL1Y001173417 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Rybniku. Działka jest niezabudowana, ...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

242 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
8309 m2
-
15840066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764961 15840066 CZERWONKA - LESZCZYNY, OBRĘB DĘBIEŃSKO, adres : Ulica : Bełkowska 1 i Jesionka 62 - u zbiegu ul. Bełkowskiej z ul. Jesionka. Położenie, warunki komunikacyjne. Bardzo dogodne warunki komunikacyjne. Sąsiedztwo aut...

Czerwionka-Leszczyny (Czerwionka) (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

4 900 000 PLN (2 059 zł/m2)

12
-
2380 m2
-
15881459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27632567 15881459 Idealna oferta dla singla lub inwestora Lokalizacja parter w niskim, kameralnym bloku przy ul. Orzeszkowej zielona, spokojna okolica świetna do życia i pod wynajem bezproblemowe parkowanie przy budynkuUkład ponad 35 m² dobrze wykorzystanej przestrze...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

199 500 PLN (5 700 zł/m2)

1
1
35 m2
1980
15869176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27403014 15869176 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w Czerwionce-Leszczynach (obręb Leszczyny), przy ul. Polnej. Spokojna okolica zabudowy jednorodzinnej zapewnia komfort codzienn...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

1 290 000 PLN (5 187 zł/m2)

6
2
248.7 m2
2025