• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Dąbrowa Górnicza

Znalezionych ofert: 88

15897842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28010952 15897842 2 pokoje 51,33 m² z piwnicą balkon Gołonóg 4 piętro do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie położone w Dąbrowa Górnicza, w dzielnicy Gołonóg, przy Alei J&...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

329 000 PLN (6 451 zł/m2)

2
-
51 m2
1977
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

195 000 PLN (4 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15897640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28007684 15897640 Na sprzedaż działka przemysłowa leżąca na granicy Dąbrowy Górniczej i Sosnowca o powierzchni ponad 5000m2 z dresem w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Starocmentarnej. Działka w pełni uzbrojona. Na działce posadowione budynki solidne budynki warsztatowo-...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 000 000 PLN (192 zł/m2)

-
-
5200 m2
-
15897649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28007683 15897649 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 60 m2 zlokalizowany w dzielnicy Trzydziesty w Dąbrowie Górniczej.Dom z lat 30-tych XX wieku wielokrotnie przebudowywany i remontowany. Dom sprzedawany jest jako baza PROJEKTY do realizacji przez nowego właśc...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

370 000 PLN (6 167 zł/m2)

1
-
60 m2
1936
15869120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27401496 15869120 Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej o powierzchni 30m2. Nieruchomość nie posiada balkonu ale za to jedno duże okno wynagradza to w 100%. Okolica zapewnia szybki dostęp do wszystkich najważniejszych punktów codziennego ż...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

185 000 PLN (6 167 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15865687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304849 15865687 SPRZEDAM MIESZKANIE Z GARAŻEM W CENIE!!!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w świetniej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Z mieszkaniem związane jest prawo do korzystania...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

230 000 PLN (6 053 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15835181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707486 15835181 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym znajdująca się w przemysłowej części miasta Dąbrowy Górniczej. Nieruchomość znajduję się na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 2330 m2, co umożliwia dowolne zagospodarowanie przest...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (5 282 zł/m2)

6
2
142 m2
2010
15828434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633347 15828434 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m².Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie wyjątkowo zadbane i ustawne, instalacje zostały wymienione w 2025 roku.Mies...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

245 000 PLN (6 622 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15840714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26784199 15840714 Nieruchomość położona w Dąbrowie Górniczej przy ul. Perla, obejmuję działkę gruntu numer 2099 o powierzchni 2634 m² zapisanej w księdze wieczystejKA1D000303667. Działka o nieregularnym kształcie, teren ogrodzony. Na jej t...

Dąbrowa Górnicza (Kuźniczka nowa) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

480 000 PLN (182 zł/m2)

-
-
2634 m2
-
15845622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864487 15845622 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza II przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 18101 o pow. 39.897 m2 (KW nr KA1D0...

Dąbrowa Górnicza (Łosień) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

4 030 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
39897 m2
-
15504362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20014140 15504362 Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną obecnie funkcjonującą jako lakiernia proszkowa.Lokalizacja: teren przemysłowy, DK 94 w odległości 3 km, wjazd na autostradę A4 15 km, na A1 20 km, wygodny dojazd ulicami dwupasmowymi. Przystanki komunikacji miej...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 600 000 PLN (2 600 zł/m2)

4
-
1000 m2
-
15897103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27994963 15897103 Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczejogłasza, że w dniu 30.06.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędą się niżej wymienione przetargi na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa Górnicza: * godz. ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

145 930 PLN

-
-
1663 m2
-