• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice Śródmieście

Znalezionych ofert: 69

13889524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2196055 13889524 ATRAKCYJNA OFERTA!!!Na sprzedaż birowiec z koncepcją hotelu w doskonałej lokalizacji Katowic! Obiekt znajduje się w Katowicach przy głównym skrzyżowaniu w mieście dzięki lokalizacjiścisłego centrum bardzo atrakcyjna oferta.W pobliżu znajduje się głów...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

14 000 000 PLN

11
-
-
-
15843729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26813382 15843729 Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni - łącznie 77,11 mkw. Mieszkanie można odświeżyć i zamieszkać lub pr...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

373 000 PLN (4 844 zł/m2)

2
1
77 m2
1936
15675778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23756245 15675778 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Katowic, w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul. Kochanowskiego. To jedyny lokal w budynku z dużym balkonem pod gołym niebem, z którego rozciąga się niepowtarzalny widok na centrum miasta idealne miejs...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

749 000 PLN (7 643 zł/m2)

4
-
98 m2
1910
15887853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na całe Katowice – Osiedle Gwiazdy! 24 piętro, świetny widok i lokalizacja! 27795686 15887853 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Osiedle GwiazdyOPIS MIESZKANIAOferujemy na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie położone na ostatnim 24 piętrze kultowego Osiedle Gwiazdy. To idealna propozycja dla osób ceniących świetną l...

Katowice (Śródmieście), Roździeńskiego

449 000 PLN (8 504 zł/m2)

3
1
52.8 m2
-
15675475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23752570 15675475 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111m, zlokalizowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w sercu Katowic przy ul. Kochanowskiego. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.Mieszkanie przeszło...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

895 000 PLN (8 063 zł/m2)

3
-
111 m2
1910
15491274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19757338 15491274 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

469 666 PLN (18 064 zł/m2)

1
-
26 m2
2023
15491178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19757256 15491178 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

456 607 PLN (17 562 zł/m2)

1
-
26 m2
2023
15491080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757339 15491080 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

697 668 PLN (14 238 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15491244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757260 15491244 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

740 558 PLN (17 222 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15496701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19861670 15496701 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

459 022 PLN (17 655 zł/m2)

1
-
26 m2
2023
15491271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757340 15491271 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

640 281 PLN (14 228 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15491084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757255 15491084 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

953 338 PLN (16 725 zł/m2)

3
-
57 m2
2023