• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice Ligota-Panewniki

Znalezionych ofert: 97

15895482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962019 15895482 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudową i szybkim dostępem do lasów or...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

649 000 PLN (11 633 zł/m2)

3
1
55.79 m2
2019
15895925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963012 15895925 EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych Panewnikach LOKALIZACJA: Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, która jest dobrze skomunikowana z resztą miasta i oferuje dostęp do sklep...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

470 000 PLN (9 307 zł/m2)

3
1
50.5 m2
1980
15895786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962725 15895786 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem z widokiem na las oraz balkonem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudow...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

699 999 PLN (11 475 zł/m2)

3
1
61 m2
2018
15889843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27862433 15889843 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Strzałowej o powierzchni 264 m², działce nr 67 zapisanej w księdze wieczystej KA1K000645223. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Bezpośredni dostęp do drogi ul. Strza...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

20 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
264 m2
-
15894992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954659 15894992 Nieruchomość położona w Katowicach rejon ul. Wilcze Kąty, o powierzchni 360 m² działki nr 33 zapisana w księdze wieczystej KA1K000427476. Działka w kształcie zbliżonym do trójkąta. Porośnięta zielenią nieurządzoną oraz d...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

50 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
360 m2
-
15889842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27862432 15889842 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Strzałowej Kombajnistów o powierzchni 386 m² w skład której wchodzi działka nr 69 zapisana w księdze wieczystej KA1K000453497. Bezpośrednie sąsiedztwo ogródków działkowych...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

30 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
386 m2
-
15859209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27165193 15859209 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Katowic- Ligota-Zadole, ul. Wczasowa . Dominującą zabudowę w najbliższej okolicy stanowi niska zabudowa mieszkaniowa ora...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

650 000 PLN (9 028 zł/m2)

3
-
72 m2
2000
15834136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707476 15834136 Przytulne 3 pokoje przy Parku Zadole Katowice LigotaNa sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej w Katowicach. Idealna propozycja dla rodziny szukającej spokoju lub in...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

409 000 PLN (6 597 zł/m2)

3
1
62 m2
1979
15845801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869890 15845801 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 55m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut j...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

675 125 PLN (12 275 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15845799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869888 15845799 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 54,70m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

671 422 PLN (12 434 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15859449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27168001 15859449 Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym 36,83 m² Katowice - ul. Kołobrzeska 239 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to idealne połączenie ceny, lokalizacji i potencjału . ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15892444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898775 15892444 Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom dwukondygnacyjny w prestiżowej lokalizacji tuż przy Parku Kościuszki w KatowicachNieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części Katowic w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dostę...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
-
250 m2
1990