• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 456

15882255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27659019 15882255 Zamieszkaj w unikalnym apartamencie z pięknym tarasem i spektakularnym widokiem na Katowice. Do sprzedania nowy luksusowy PENTHOUSE o powierzchni 97 m ² + taras 66 m ² posadowiony na ostatnim piętrze inwestycji Francuska Pa...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 420 000 PLN (14 639 zł/m2)

4
-
97 m2
2024
15843727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26813388 15843727 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602REZERWACJA!!!!!!Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic.Kamienica z lokalem użytkowym i mieszkaniami, położona w Katowicach przy jednym ...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 000 PLN (5 502 zł/m2)

10
4
418 m2
-
15886255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27751045 15886255 Katowice, ul. Jesionowa - 35,5 m², 7 piętro, osobna kuchnia, przy Parku Wełnowieckim Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 7 piętrze w apartamentowcu przy ul. Jesionowej w Katowicach. Najważni...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

355 000 PLN (10 143 zł/m2)

1
-
35 m2
2001
15806791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26352310 15806791 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m², zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych i spokojnych dzielnic Katowic Janów-Nikiszowiec. Nieruchomość położona ...

Katowice (Janów-nikiszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15881320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628183 15881320 Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m², zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu Bażantowo w Katowicach.Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowad...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2015
15896534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej 27981916 15896534 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o łącznej powierzchni 67836 m², w skład której wchodzą działki gruntu 230286, 349755, 230486, 230586, 231586 zapisane w księdze wieczystej nr KA1K000646059.Kompleks działek stanowi teren po by...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

16 085 000 PLN (237 zł/m2)

-
-
67836 m2
-
15896533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach ul. Szopienicka 27981914 15896533 Nieruchomość położona w Katowicach ul. Szopienicka o powierzchni 25485 m² w skład której wchodzi działki nr 230886, 230986 zapisane w księdze wieczystej KA1K000646059.Kształt nieruchomości nieregularny. Teren nierówny wymaga wykonania prac makroniwel...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

5 000 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
25485 m2
-
15896530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej 27981902 15896530 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o powierzchni 7156 m², działka gruntu oznaczona nr 219386 zapisana w księdze wieczystej KA1K000536516.Nieruchomość o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu - wydłużona. Porośnięta zielenią ...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

1 890 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
7156 m2
-
15896529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej 27981900 15896529 Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej i łącznej powierzchni 67662 m²w skład której wchodzą działki 104386, 93186, 92886, 97555, 97655, 93086 , zapisane w księdze wieczystej KA1K000536059 . Bez bezpośredniego dostępu do d...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

12 000 000 PLN (177 zł/m2)

-
-
67662 m2
-
15896528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Szopienickiej i Gospodarczej 27981894 15896528 Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Szopienickiej i Gospodarczej o łącznej powierzchni 17490 m² w skład których wchodzą działki gruntu 119886, 119986, 120086, 120186 zapisane w księdze wieczystej KA1K000536516.Nieruchomość ma kształt nieregu...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

2 465 000 PLN (141 zł/m2)

-
-
17490 m2
-
15896527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona jest w Katowicach przy ulicy Szopienickiej 27981892 15896527 Nieruchomość położona jest w Katowicach przy ulicy Szopienickiej o powierzchni 6738 m² w skład których wchodzą działki nr 161286, 150386, 150486,zapisane w księgach wieczystych KA1K001357918, KA1K000536516.Prawo użytkowania wieczystego działki nr 161...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

4 000 000 PLN (594 zł/m2)

-
-
6738 m2
-
15896451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Ks. A. Ficka 27980246 15896451 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Ks. A. Ficka o łącznej powierzchni 5602 m² w skład której wchodzą działki 165286, 165186, 165086, zapisane w księdze wieczystej KA1K000536516.Działki tworzą kompleks o nieregularnym kształcie, wykazują...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Zamkowa

1 200 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
5602 m2
-