• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Międzybrodzie Bialskie

Znalezionych ofert: 3

15852372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27028378 15852372 Na sprzedaż luksusowa posiadłość z BASENEM w ogrodzie.Położona w samym sercu Beskidu Małego w otulinie Parku Krajobrazowego...............Nietuzinkowy, ekonomiczny i komfortowy dom całoroczny, w stylu amerykańskim.Budynek wybudowany w 2007 roku, skła...

Międzybrodzie Bialskie (Śląskie, gm. Czernichów)

6 500 000 PLN (20 570 zł/m2)

6
2
316 m2
2007
15778794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25757544 15778794 Chciałbym zaoferować na sprzedaż działkę o powierzchni 2264m2 w miejscowości Międzybrodzie Bialskie, w powiecie żywieckim, województwie śląskim. Objęta MPZP jako działka budowlana jednorodzinna (około 500m2 zabudowa jednorodzinna lub letniskowa) oraz...

Międzybrodzie Bialskie (Śląskie, gm. Czernichów)

169 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
2264 m2
-
15711165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24394099 15711165 Międzybrodzie Bielskie to jedno z najpiękniejszych i malowniczych części Beskidu.Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy dom z widokiem na góry znajdujący się przy ulicy Pogodna 10.Nieruchomość położona na 1000 metrowej działce, usytuowanej pośród niel...

Międzybrodzie Bialskie (Śląskie, gm. Czernichów)

767 000 PLN (12 783 zł/m2)

3
1
60 m2
2010