• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Miasteczko Śląskie

Znalezionych ofert: 8

15890587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879761 15890587 DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ ZIELONEJ OKOLICY - Miasteczko Śląskie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko Śląskie. Działka o powierzchni 820 m2. Wymiary działki około 24 m x 33 m Działka w trzeciej linii za...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

155 800 PLN

-
-
820 m2
-
15890588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879762 15890588 DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ ZIELONEJ OKOLICY - Miasteczko Śląskie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko Śląskie. Działka o powierzchni 920 m2. Wymiary działki około 35,5 m x 25 m Działka w piątej linii za...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

174 800 PLN

-
-
920 m2
-
15890189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27874191 15890189 DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ ZIELONEJ OKOLICY - Miasteczko Śląskie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko Śląskie. Działka o powierzchni 798 m2. Wymiary działki 25 m x 28 m Działka w pierwszej linii zabudow...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

151 620 PLN

-
-
798 m2
-
15847499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26917108 15847499 Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! KLIENT NIE PŁACI 2% PCC! Cena 800 000,00 zł. brutto! (w tym 23% vat) Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym otwartym. Media: prąd, woda, gaz, szambo...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

800 000 PLN (2 020 zł/m2)

6
1
396 m2
2025
15847488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26917043 15847488 Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! KLIENT NIE PŁACI 2% PCC! 340 000,00 zł. brutto! (w tym 23% vat) Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym otwartym. Media: prąd, woda,gaz, szambo. ...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

340 000 PLN (1 717 zł/m2)

6
-
198 m2
2025
15847489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26917042 15847489 Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! KLIENT NIE PŁACI 2% PCC! CENA: 800 000,00 PLN brutto. ( w tym 23% vat) Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym otwartym. Media: prąd, woda, gaz, szam...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

800 000 PLN (2 020 zł/m2)

6
-
396 m2
2025
15865407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27298167 15865407 Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym otwartym. Media: prąd, woda, szambo. Budynek mieszkalny składa się z: - 2 niezależnych mieszkań po o...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

390 000 PLN (1 970 zł/m2)

11
-
198 m2
2025
15720583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24591282 15720583 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość - halę magazynową z częścią biurową wraz z domem wolnostojącym w Miasteczku Śląskim przy ul. Wyciślika.Obecnie dom jest zamieszkiwany a na terenie prowadzona jest działalność - usługi transpo...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

2 550 000 PLN (5 930 zł/m2)

8
-
430 m2
2010