• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Rybnik

Znalezionych ofert: 113

15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
10851656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 80758 10851656 Do sprzedaży działka w ścisłym centrum Rybnika o powierzchni 244 m2 pod budowę obiektu z przeznaczeniem pod usługi (według obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego-31 U- tereny zabudowy usługowej, gdzie dopuszczone są pomieszc...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

520 000 PLN (2 131 zł/m2)

-
-
244 m2
-
15819323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576679 15819323 Sprzedaż Gruntu &124; Rybnik Zamysłowska Obwiednia Południowa &124; 1357 m2  Do sprzedaży teren o powierzchni około 1357 m2 zabudowany budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość składa się z działki o numerze 19834 położonej w Rybniku. Nieruchomość...

Rybnik (Zamysłów) (Śląskie, gm. Rybnik)

850 000 PLN (626 zł/m2)

-
-
1357 m2
-
15606763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22334170 15606763 Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowym o powierzchni około 765 m2 (powierzchnia użytkowa parteru około 510 m2, powierzchnia I piętra około 255 m2) na działkach o łącznej powierzchni około 1,11 ha. Obiekt zlokalizowany ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

8 000 000 PLN (10 458 zł/m2)

11
-
765 m2
-
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
-
192 m2
-
15213217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12757786 15213217 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia działki: ok.1465 m2.   W skład budynku wchodzą dwie kondygnacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 100 000 PLN (3 313 zł/m2)

10
-
332 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
-
167 m2
-
15897852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28011210 15897852 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2462 m² w spokojnej dzielnicy Zebrzydowice na obrzeżach Rybnika. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach 42,5 x 57,5 m Dostępne media: prąd w granicy działki, woda i ...

Rybnik (Zebrzydowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

380 000 PLN

-
-
2462 m2
-
15885335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27724589 15885335 Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu i możliwości aranżacyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

414 990 PLN (5 685 zł/m2)

3
2
73 m2
1920
15797597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26154212 15797597 Przedostatnia działka 800 m² - Orzepowice - Blisko ZalewuSzukasz miejsca pod budowę wygodnego domu w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Rybnika? Ta działka to idealne połączenie funkcjonalnego metrażu, pełnego uzbrojenia i bardz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

193 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15797602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26154210 15797602 Działka 2019 m² - Inwestycyjna lub pod dom - OrzepowiceNa sprzedaż duża działka o powierzchni 2019 m² położona w prestiżowej dzielnicy Orzepowice w Rybniku. To nieruchomość z szerokim potencjałem idealna zarówno pod inwestycję deweloperską, jak i bu...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (123 zł/m2)

-
-
2019 m2
-
15760650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362917 15760650 Nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Zwycięstwa w skład których wchodzą działki gruntu o numerach 106022, 106221, 106421 o łącznej powierzchni 14306 m², zapisane w księdze wieczystej GL1Y001277823. Graniczące ze sobą ...

Rybnik (Chwałowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

574 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
14306 m2
-