• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Siemianowice Śląskie

Znalezionych ofert: 39

15593646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22033419 15593646 Piękny nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem przy polu golfowym i bażantarni w Siemianowicach Śląskich ul. Storczykowa. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny,...

Siemianowice Śląskie (Przełajka) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

780 000 PLN (5 735 zł/m2)

4
2
136 m2
2025
15798476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26171880 15798476 Okazja !!! Apartament z ogródkiem.Polecamy do sprzedaży atrakcyjny apartament o powierzchni 63,94 m2 położony na wysokim parterze w 3-piętrowym nowoczesnym budynku z 2022 roku Domino Park w Siemianowicach Śląskich - Michałkowicach, składający się z p...

Siemianowice Śląskie (Michałkowice) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

539 000 PLN (8 556 zł/m2)

3
1
63 m2
2022
15887065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27775279 15887065 Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich, składające się z 1 pokoju,kuchni oraz łazienki z WC. Do mieszkania przynależy piwnica.Mieszkanie wym...

Siemianowice Śląskie (Centrum) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

140 000 PLN (4 242 zł/m2)

1
1
33 m2
1960
15884191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27695956 15884191 DOMY Z OGRODEM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE OSIEDLE SPACEROWE Cena od: 769 000 zł Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2% Na sprzedaż nowoczesne domy zlokalizowane na Osiedlu Spacerowym w Siemianowicach Śląskich - w spokojnej i rozwijającej si...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

769 000 PLN (5 654 zł/m2)

4
-
136 m2
2026
15862407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27225877 15862407 Okazja! Nieruchomość idealna pod inwestycję!Polecamy do sprzedaży dwupiętrową kamienice o powierzchni użytkowej ok. 474 m2 z dwunastoma niezamieszkałymi mieszkaniami usytuowaną na działce o powierzchni 861 m2 przy ulicy Brandysa w Siemianowicach Śląs...

1 250 000 PLN (1 574 zł/m2)

12
12
794 m2
1910
15822457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645365 15822457 OKAZJA!!!Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34.62 m2 położone na 6 piętrze 10-piętrowego bloku w Centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Komuny Paryskiej, składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszk...

185 000 PLN (5 441 zł/m2)

2
1
34 m2
1968
15603733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22270169 15603733 Okazja!Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,93 m2 położone na parterze 1-piętrowej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Siemianowicach Śląskich w Centrum. Mieszkanie składa się z 1 pokoju oraz widnej i oddzielnej kuchni, brak łazienki w m...

123 000 PLN (3 075 zł/m2)

1
-
40 m2
1920
15505493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20051957 15505493 Okazja!!!Polecamy do sprzedaży udział w dochodowej kamienicy w centrum Siemianowic Śląskich, w ramach udziału poniżej opisane mieszkanie do wyłącznego użytkowania.WAŻNE. Za użytkowanie mieszkania BRAK opłat miesięcznych (czynszu i funduszu remontoweg...

599 000 PLN (6 175 zł/m2)

3
1
97 m2
1913
15813245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26560648 15813245 Opiekun ofertyMartyna BieleckaPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2, usytuowanego na 1 piętrze.Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione zostały instalacj...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

229 000 PLN (4 404 zł/m2)

2
1
52 m2
1970
15409369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17909298 15409369 Przedstawiam działkę inwestycyjną, która oferuje nieograniczone możliwości rozwoju Twojego biznesu! Znakomita lokalizacja działki sprawia, że jest to doskonała inwestycja dla przedsiębiorców szukających miejsca pod działalność usługową lub produkcyjn...

Siemianowice Śląskie (Bańgów) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

2 300 000 PLN

-
-
9538 m2
-
15799261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26184240 15799261 Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 53,45 m2, zlokalizowane w bloku po termomodernizacji, przy ul. Śląskiej w Siemianowicach Śląskich. W 2014 r., wykonano remont generalny, łącznie z wymianą wszystkich instalacji (elektr...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

407 400 PLN (7 622 zł/m2)

3
1
53.45 m2
1977
15681974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na spokojnym, cichym, zielonym osiedlu 23869020 15681974 Mieszkanie znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Obrońców Warszawy. W pobliżu mieści się Park Górnik, gdzie można miło spędzić czas na spacerach i odpoczynku. Nieruchomość znajduję się na wysokim parterze, sk...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

299 999 PLN (5 769 zł/m2)

2
1
52 m2
1960