• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Szczyrk

Znalezionych ofert: 8

15790595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25970860 15790595 Wyjątkowy Pensjonat, dom z widokiem na góry SzczyrkNa sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najpiękniejszych części Szczyrku na wzniesieniu z panoramicznym widokiem na góry i lasy. Dom idealnie sprawdzi się zarówno jako komf...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 900 000 PLN (6 250 zł/m2)

1
-
304 m2
1990
15850552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26998586 15850552 Wyjątkowa nieruchomość na dużej działce w sercu Szczyrku - idealna pod dom całoroczny, inwestycję lub agroturystykę ul. Leśna 20 Na sprzedaż prezentuję unikatową nieruchomość położoną w malowniczej części Szczyrku - przy ul. Leśnej 20, w otocze...

Szczyrk (Centrum) (Śląskie, gm. Szczyrk)

999 000 PLN (5 982 zł/m2)

6
-
167 m2
1950
15841819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26798291 15841819 Na sprzedaż budynek mieszkalny z przygotowanym projektem rozbudowy na biznes pensjonatowy typu bookingairbnb o powierzcni zabudowy 157 m2.Posadowiony na działce budowlanej o powierzchni 1025 m2 w pięknym zakątku Szczyrku (z bardzo łatwym dojazdem dla...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

847 000 PLN (1 882 zł/m2)

4
-
450 m2
1970
15670139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23629243 15670139 Na sprzedaż: klimatyczny pensjonat w Szczyrku idealna inwestycja w sercu Beskidów!OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO.Szukasz gotowego obiektu pod wynajem w jednej z najchętniej odwiedzanych miejscowości górskich w Polsce? Ta oferta Cię zachwyci!  Pr...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

2 950 000 PLN (5 364 zł/m2)

12
-
550 m2
1997
15722145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616852 15722145 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowoczesne apartamenty w Szczyrku z widokiem na Skrzyczne i Beskid Sport Arenę – Twój luksus w sercu gór!Dwupoziomowe apartamenty o powierzchni od 63 do 86 m² z tarasami i prywatnymi ogródkami oraz garażami i mie...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

823 300 PLN (12 864 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15800237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26209836 15800237 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam segment w zabudowie szeregowej, z poddaszem i dużym ogrzewanym garażem. Z widokiem na góry, skocznię narciarską, rzekę, 400m od centrum Szczyrku. Przy spokojnej uliczce prowadzącej do lasu. W pobliżu ...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 870 000 PLN (12 467 zł/m2)

4
-
150 m2
-
15491309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 19757178 15491309 Urokliwy Pensjonat w centrum Szczyrku Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działającego pensjonatu o powierzchni 240 m² (plus poddasze z projektem rozbudowy), malowniczo położonego w sercu Szczyrku na działce o powierzchni ponad 11 a...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

2 860 000 PLN (11 917 zł/m2)

11
-
240 m2
-
15800696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26219329 15800696 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBrenna działka pod inwestycje 2,53 ha z prawem zabudowy pod budynki mieszkalne oraz budynki mieszkalno pensjonatowe z możliwością prowadzenia działalności agroturystycznej i świadczenia usług agroturystycznych ZO...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 800 000 PLN (71 zł/m2)

-
-
25300 m2
-