• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Tychy

Znalezionych ofert: 22

15829144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633356 15829144 Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (Osiedle B) w niskim bloku po termomodernizacji.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 - piętrowym bloku po termomodernizacji (przód blo...

Tychy (Osiedle b) (Śląskie, gm. Tychy)

349 000 PLN (7 122 zł/m2)

2
1
49 m2
1986
15656108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23406660 15656108 Oferujemy do sprzedaży lub wynajmu nieruchomość gruntową położoną w Tychach ( woj.śląskie ) i zabudowaną budynkiem użytkowym oraz garażem. Powierzchnia gruntu wynosi 2338 m kw, powierzchnia użytkowa magazynu 422,73 m kw, a powierzchnia garażu 32,48 m...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

2 400 000 PLN (1 027 zł/m2)

-
-
2338 m2
-
15656107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23406659 15656107 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną z urządzona księgą wieczystą, położoną w dzielnicy Czułów na terenie miasta Tychy ( województwo śląskie ) . Nieruchomość ma powierzchnię  1 163 m kw, jest płaska, a kształtem zbliżona do trapezu. Do...

Tychy (Czułów) (Śląskie, gm. Tychy)

725 000 PLN (623 zł/m2)

-
-
1163 m2
-
15750799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25127798 15750799 Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej z zabudowaniami, położonej w Tychach w dzielnicy CZUŁÓW.Dom wolnostojący na działce o powierzchni 2638 m2, podpiwniczony o powierzchni ok. 180 m2 (w tym powierzchnia parteru i piętra) + ok. 65 m2 piwnicy i ...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

609 000 PLN (3 383 zł/m2)

6
2
180 m2
1956
15814649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26601816 15814649 Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Jaracza na os. O.Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja przepiękny widok doskonała komunikacja z centrumRozkład mieszkania: duży pokój 20,60 m2 pokój 11,45 m2 kuchnia 6,75 m2 ł...

Tychy (Osiedle o) (Śląskie, gm. Tychy)

355 000 PLN (7 396 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15872811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502237 15872811 REZERWACJA.Oferujemy wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położoną w spokojnej i zielonej części Tychów przy ul. Źródlanej. To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć swój wymarzony dom od podstaw, według własnej wizj...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

695 000 PLN (5 346 zł/m2)

5
-
130 m2
1960
15752512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25166933 15752512 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk masy upadłości spółki PL EUROPAINTING Sp. z o.o. w upadłości, ul. Murarska 5, 43-100 Tychy, KRS 0000212565,ogłasza o sprzedaży Przedsiębiorstwa upadłego – położonego ul. Murarska 5, 43-100 Tychy. W skład P...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

4 500 000 PLN (229 zł/m2)

11
-
19667 m2
-
15579617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe 3 pokoje z balkonem+antresola 21748879 15579617 TYCHY OSIEDLE CWYJĄTKOWE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWEMieszkanie dwupoziomowe posiada 50 m2 i składa się z 3 głównych pokoi na pierwszej kondygnacji a DODATKOWO posiada  miejsce do własnej aranżacji na piętrze, dzięki czemu zyskujemy 2 dodatkowe pokoje do ...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

429 000 PLN (8 580 zł/m2)

3
1
50 m2
1970
15814648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26600943 15814648 REZERWACJAZapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Jaśkowickiej na os. R w jego kameralnej części.Główne atuty nieruchomości: spokojna i zielona okolica przepiękny widok dobra komunikacja z centrumRozkład mieszkania: salon z jad...

Tychy (Osiedle r) (Śląskie, gm. Tychy)

449 000 PLN (8 018 zł/m2)

2
1
56 m2
2005
14450581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 128496 14450581 Działka inwestycyjna o pow. 6361 m2. Działka kształtna - prostokąt. Posiada wybudowany wjazd z drogi miejskiej. Media; prąd, woda , kanalizacja sanitarna , gaz. MPZP - brak. Działka odpowiednia pod obsługę komunikacji, gastronomię, motel. ...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

2 544 400 PLN (400 zł/m2)

-
-
6361 m2
-
14057976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 102728 14057976 Teren inwestycyjny o pow. 9000 m2. Kształt prostokata. Forma władania użytkowanie wieczyste. Media; prąd, woda, kanalizacja deszczowa, kanalizacja sanitarna, światłowód w granicy działki. MPZP; brak planu zagospodarowania przestrzennego. St...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

1 980 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
9000 m2
-
15818540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26597929 15818540 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIJeśli poszukujesz mieszkania od razu do zamieszkania lub wynajmu to ta oferta jest dla Ciebie (Nie jestem zainteresowany ofertami Pośredników):Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie znajdujące s...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

269 000 PLN (7 079 zł/m2)

2
-
38 m2
1970