• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Ustroń

Znalezionych ofert: 20

15824860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633256 15824860 Działka inwestycyjna 3210 m² Ustroń Polana, ul. Pod Grapą Warunki Zabudowy na 3 budynkiNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 3210 m², położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Ustroniu dzielnica Polana, u...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

695 000 PLN (217 zł/m2)

-
-
3210 m2
-
15893755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27919327 15893755 Sprzedam dom , stan idealny , do zamieszkania , działka pod lasem , dzielnica Poniwiec , działka widokowa , w ustronnym miejscu , a jednocześnie blisko centrum , w sąsiedztwie tereny narciarskie , spacerowe .Dom zbudowany z najlepszych materiałów , ...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

1 490 000 PLN (9 313 zł/m2)

4
-
160 m2
2008
15490942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19756061 15490942 Na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomiast wiata pod dystrybutorami: 209,1m2. W skład budynku stacji paliw wch...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

11 685 000 PLN

-
-
4574 m2
-
15497676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny stacja benzynowa 19882396 15497676 Na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomiast wiata pod dystrybutorami: 209,1m2. W skład budynku stacji paliw wch...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

11 685 000 PLN (64 203 zł/m2)

11
-
182 m2
2023
15526605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20519500 15526605 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom jedno- wielorodzinny pensjonatOferta bezpośrednio od właściciela – BEZ PROWIZJIDom wolnostojący o powierzchni użytkowej 250 m2 (dodatkowo taras, balkony, garaż) położony w malowniczej Dolinie Ciszy w Ustron...

Ustroń (Polana) (Śląskie, gm. Ustroń)

650 000 PLN (2 600 zł/m2)

8
-
250 m2
1980
15803604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299134 15803604 Ten wyjątkowy apartament o powierzchni 44 m² zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, oferując idealne połączenie komfortu i bliskości Beskidów Śląskich. W pełni umeblowane i wyposażone wnętrze charakteryzuje się wysokim standar...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

590 000 PLN (13 721 zł/m2)

2
1
43 m2
1966
15834336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 26780916 15834336 Na sprzedaż w pełni funkcjonujący ośrodek sportowo-rekreacyjny z miejscami noclegowymi (baza noclegowa z węzłem sanitarnym) w Ustroniu tuż przy rzece Wisła.Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3633 m2 zabudowana 4 budynkami :- budynek o konstrukcji mu...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

2 500 000 PLN (6 944 zł/m2)

3
-
360 m2
2012
15881720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27645563 15881720 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, kameralnej dzielnicy Ustronia – Poniwiec.Parametry nieruchomości: Powierzchnia użytkowa wynosi 56,24 m², w skład których wchodzą dwa ustawne po...

Ustroń (Poniwiec) (Śląskie, gm. Ustroń)

574 000 PLN (10 250 zł/m2)

2
-
56 m2
2011
14775820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188492 14775820 Na sprzedaż działka o powierzchni 996 mkw położona w Ustroniu Możliwość zakupu bezpośrednio sąsiadujących działek o zbliżonej powierzchni!Powierzchnia działki to 996 mkw.Urokliwe położenie w otoczeniu zielonych terenów oraz nielicznej zabudowy jednor...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

264 000 PLN (265 zł/m2)

-
-
996 m2
-
14775822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188487 14775822 Na sprzedaż działka położona w Ustroniu o powierzchni 1037 mkw Możliwość zakupu bezpośrednio sąsiadujących działek o zbliżonej powierzchni!Idealna okazja do zwiekszenia atrakcyjnej powierzchni gruntu.Powierzchnia działki to 1037 mkw.Urokliwe położeni...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

274 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
1037 m2
-
15444549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 18697331 15444549 Sprzedaż działki w top lokalizacji - uzdrowiskowa miejscowość w Beskidzie Śląskim Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2640 m², położoną w prestiżowej, uzdrowiskowej miejscowości w Beskidzie Śląskim. Działka ta jest idealnym wyborem...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

2 099 000 PLN

-
-
2640 m2
-
15491195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19757190 15491195 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - pięknej działki położonej w Ustroniu, w dzielnicy Lipowiec. Ta malownicza nieruchomość o powierzchni 0,3353 ha oferuje niepowtarzalne możliwości dla przyszłych właścicieli. Dobra komunikacja z ości...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

550 000 PLN

-
-
3353 m2
-