• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski

Znalezionych ofert: 34

15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

11
-
530 m2
-
14840086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3100806 14840086 REZERWACJA! Oferujemy na sprzedaż ;Nieruchomość położoną jest w ;Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej ;w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek magazynowy, budynek kotłowni) o powierzchni użytkowej 1438 m2 (prawo ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

950 000 PLN (661 zł/m2)

11
-
1438 m2
-
15402924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17758224 15402924 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Oferujemy do sprzedaży inwestycyjną nieruchomość gruntową, niezabudowaną położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość składa działki o numerze 2335107 i powierzchni ok. 2,5 HA. Zgodnie z miejskim plan...

Wodzisław Śląski (Grodzisko) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

6 109 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
24439 m2
-
15670889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23657622 15670889 Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno-socjalnym o pow. uż. 1372 m2 na parceli o pow. 1615 m2 (własność) położona w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 34. Budynek jest wolnostojący, nie podpiwniczony, trzy kondygn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 700 000 PLN (1 239 zł/m2)

11
-
1372 m2
-
15451041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18855464 15451041 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży prawo wieczystego użytkowania działki o numerze 2157150 i powierzchni 1428m2 wraz z prawem własności wzniesionego na niej wolnostojącego budynku usługowego o powierzchni około 357 m2 oraz prawa własności działek o n...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (4 202 zł/m2)

11
-
357 m2
-
15871771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475048 15871771 Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, piwnicą i dodatkowymi udogodnieniamiNa sprzedaż oferuję duże, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego pokoju, co zapewnia komfort i prywatność idealne zarówno do zamieszkan...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

259 990 PLN (5 306 zł/m2)

2
1
49 m2
1900
15793149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26031847 15793149 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ponad 36 m², dostępne od zaraz. Lokal znajduje się w bloku po termomodernizacji, co zapewnia lepszą izolację cieplną i niższe koszty ogrzewania.W mieszkaniu wykonano gładzie na ścianach oraz wymieniono instalację ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

185 000 PLN (5 139 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15897227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998300 15897227 Oferta dodana za pomocą ADDOMNowoczesne M3 po generalnym remoncie – Wodzisław Śląski, ul. WyszyńskiegoBądź pierwszym lokatorem! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m², zlokalizowane w świetnym punkcie Wodzisławia ...

Wodzisław Śląski (Wodzisław śląski) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

269 000 PLN (7 270 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15897229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998301 15897229 Oferta dodana za pomocą ADDOMNowoczesne 46 m² po remoncie – ul. Wyszyńskiego Gotowe do wejścia!Szukasz mieszkania po remoncie? Cenisz wysoki standard i świetną lokalizację? To oferta dla Ciebie!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², ...

309 000 PLN (6 717 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15793794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26048539 15793794 Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta, mieć wszystko pod ręką i jednocześnie szukają mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,12 m², zlokalizowane na wygodnym pierwszym...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

229 000 PLN (4 771 zł/m2)

3
1
48 m2
1963
15435711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18495055 15435711 Świetna oferta dla osób, które szukają swojego wymarzonego miejsca na dom!Na sprzedaż 7 parceli (każda w całości budowlana!) usytuowanych w malowniczej okolicy, przy ul. CZYŻOWICKIEJ..Nieruchomość idealnie nada się pod budowę domu z garażem i miejsce...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

125 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
725 m2
-
15877703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577794 15877703 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m², położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1984 roku (wielka płyta) po termomodernizacji. Kameralny charakter bu...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

435 000 PLN (6 076 zł/m2)

4
1
71.59 m2
1984