• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 333

15756339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25251291 15756339 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 53,97 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Stalmacha 1 wraz z udziałem wynoszącym 25710000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udz...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

101 000 PLN (1 906 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15753969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25221032 15753969 Lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 50,99 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9 wraz z udziałem wynoszącym 22910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

86 000 PLN (1 720 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15753968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25221029 15753968 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 56,11 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 62110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 464 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15753155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25191214 15753155 Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 113,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 163 wraz z udziałem wynoszącym 98610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

150 000 PLN (1 327 zł/m2)

4
-
113 m2
-
15752690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25173040 15752690 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 20,31 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 135 wraz z udziałem wynoszącym 7210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

36 000 PLN (1 800 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15752545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25168769 15752545 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 33,85 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 124 wraz z udziałem wynoszącym 12010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

49 000 PLN (1 485 zł/m2)

3
-
33 m2
-
15750344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25121504 15750344 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 35,11 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wytrwałych 7 wraz z udziałem wynoszącym 16710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

39 000 PLN (1 114 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15747509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25094493 15747509 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 36,72 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 2 wraz z udziałem wynoszącym 11010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

35 000 PLN (972 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15747511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25094483 15747511 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 24,14 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 18a wraz z udziałem wynoszącym 7310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

26 000 PLN (1 083 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15743073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25004130 15743073 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1GGUp-s9722024 przed Sądem Rejonowym w Gliwicach, XII Wydział ...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

33 585 PLN (2 239 zł/m2)

3
-
15 m2
-
15739923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24943415 15739923 Sprzedaż prawa do nakładów położonych w Bytomiu w rejonie ul. Strzelców Bytomskich, w skład których wchodzą: 1) prawo do nakładów na wybudowanie elementów sieci centralnego ogrzewania w postaci rur o przekroju 50 cm, dłu...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

344 000 PLN (13 760 zł/m2)

-
-
25 m2
-
15894389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941651 15894389 Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie niewielkiego osiedla mieszkaniowego budynków wielorodzinnych, w sąsiedztwie Zakładu Produkcji Betonów „Betonbest”. Działka posiada kształt trapezu. Teren działki płaski, zagospodarowany jest jako ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

7 800 PLN (44 zł/m2)

-
-
177 m2
-