• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 329

15715806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24501587 15715806 Nieruchomość położona w Woli przy ul. Kopalnianej, o łącznej powierzchni 7353 m2 , w skład której wchodzą: działki gruntu nr 173937, 170537, zapisane w księdze wieczystej KA1P000348631 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Pszczynie. ...

Miedźna (Śląskie, gm. Miedźna)

1 460 000 PLN (199 zł/m2)

-
-
7353 m2
-
15715664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24497880 15715664 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla obejmują działki gruntu numer 73554 i 78854 o łącznej powierzchni 1,6837 ha. Działka numer 73554 jest zabudowana budynkiem magazynowym natomiast działka numer 78854 jest zabudowana w...

Ruda Śląska (Wirek) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

1 231 000 PLN (73 zł/m2)

-
-
16837 m2
-
15714360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24458655 15714360 Nieruchomości o powierzchni 0,8650 ha, położonych w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego, w skład których wchodzą: 1) prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 1161 o powierzchni 0,8650...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

669 400 PLN (77 zł/m2)

-
-
8650 m2
-
14324974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 2635646 14324974 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza I przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 3 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15894280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27938207 15894280 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach w rejonie ulicy 3 - go Maja o nr działki 2766202 zapisanej w księdze wieczystej GL1Y001262515. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie zabudowy przemysłowej, na t...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

180 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
458 m2
-
15863488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250370 15863488 Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 26149 m2, położonych w Katowicach przy ul. Obroki, w skład których wchodzą: prawo własności zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 311 o powierzchni 23367 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

4 950 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
26149 m2
-
15863434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248688 15863434 Sprzedaż nieruchomości położonych w Katowicach przy ul. T. Boya Żeleńskiego o łącznej powierzchni 168780 m² w skład których wchodzą działki nr 21513, 25913, 26013, 26113, 26213, 26313, 26413, 26513, 26613, 26713, 26813, 117847, 117947, 1180...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

20 500 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
168780 m2
-
15802245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26259423 15802245 Sprzedaż nieruchomości położonej w Suszcu w rejonie ul. Piaskowej, o łącznej powierzchni 2607 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1P000829152 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Pszczynie, w skład której wchodzą: prawo użytkowania wieczystego...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

140 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
2607 m2
-
15730350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24777431 15730350 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 186748, 187549 o łącznej powierzchni 4897 m2 zapisane w księgach wieczystych nr KA1T000259093, KA1T000259103. Działki stanowią teren niezagospodarowany, porośnięty trawami oraz ...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

822 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
4897 m2
-
15727328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24715874 15727328 Nieruchomość niezabudowana w skład której wchodzą działki nr 18716, 18816 o łącznej powierzchni 154656 m2 zapisane w księdze wieczystej nr GL1Z000260764. Nieruchomość o nieregularnym kształcie, porośnięta krzewami i drzewami. Nieruchomość p...

Zabrze (Os. młodego górnika) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 600 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
154656 m2
-
15726817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705804 15726817 Nieruchomość składa się z działek nr 18244, 18254, 192614, 192714 o łącznej powierzchni 14221 m2 zapisane w księdze wieczystej nr KA1P000779604. Nieruchomość stanowi zaplecze byłej kopalni Czeczott. Nieruchomość nieogrodzona, działki o kszt...

Miedźna (Śląskie, gm. Miedźna)

2 140 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
14221 m2
-
15726813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705798 15726813 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o nr 36024, 36124, 39123, 98123, o łącznej powierzchni 0,8761 ha, zlokalizowane w rejonie Alei Spacerowej i ul. Zacisze. Nieruchomości stanowią całość gospodarczą, porośniętą gęstym drzewo...

Mysłowice (Wesoła) (Śląskie, gm. Mysłowice)

112 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
8761 m2
-