• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 334

15760650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362917 15760650 Nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Zwycięstwa w skład których wchodzą działki gruntu o numerach 106022, 106221, 106421 o łącznej powierzchni 14306 m², zapisane w księdze wieczystej GL1Y001277823. Graniczące ze sobą ...

Rybnik (Chwałowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

574 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
14306 m2
-
15759885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345950 15759885 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni o łącznej powierzchni 1223 m², w skład których wchodzą działki 1634, 1654, 1684, 1734 zapisane w księgach wieczystych KA1Y000142329, KA1Y000142219. Działki niezabudo...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
1223 m2
-
15759882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345945 15759882 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich o łącznej powierzchni 33252 m² w skład których wchodzą działki 142130, 127830, 76630, 4251, 4261 zapisane w księgach wieczystych GL1T000426465, KA1Y000149319. ...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

9 500 000 PLN (286 zł/m2)

-
-
33252 m2
-
15758201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25314822 15758201 Nieruchomość, obejmująca działki gruntu numer 2116, 2117 i 2118, o łącznej powierzchni 100.855m2 położona jest w Wojkowicach w rejonie rzeki Brynicy. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią tereny rolne, tereny niezabudowane i niezagosp...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

1 500 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
100987 m2
-
15751827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25146560 15751827 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 40,92 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2a wraz z udziałem wynoszącym 40310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 700 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15751825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25146557 15751825 lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 53,23 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Palińskiego 2 wraz z udziałem wynoszącym 21010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15748120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105546 15748120 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 25,61 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 21410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

42 000 PLN (1 680 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15745090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048989 15745090 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Północnej obejmuje 2 działki gruntu nr 2072, 4, o łącznej powierzchni 21455 m² zapisane w księdze wieczystej KA1Y000110003. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wi...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

1 400 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
21455 m2
-
15745094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048988 15745094 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni Bytom o łącznej powierzchni 13944 m² w skład której wchodzą działki 2124,1885 zapisane w księdze wieczystej KA1Y000142745. Działki niezabudowane tworzą kompleks 2 dzia...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

800 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
13944 m2
-
15745093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048987 15745093 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Palińskiego o powierzchni 344 m², w skład której wchodzi działka 3422344 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000582556. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wieloką...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

76 500 PLN (222 zł/m2)

-
-
344 m2
-
15744864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047187 15744864 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Falistej o powierzchni 1282 m² w skład której wchodzi działka 44959 zapisana w księdze wieczystej nr KA1Y000396104. Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Kształt działki regularny z...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

125 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
1282 m2
-
15743521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25014098 15743521 Nieruchomości obejmują 67 działki gruntu nr 714217, 715217, 772217, 2775202, 2789178, 3305178, 3306178, 2791178, 70, 79, 174, 175, 308109, 43869, 44569, 44969, 47933, 48130, 71861, 71960, 104878, 114741, 114840, 117871, 117968, 118068, 1...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

43 321 960 PLN (106 zł/m2)

-
-
409074 m2
-