• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Świerklaniec Świerkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świerkowa

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Świerklaniec Śląskie

15828525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26606604 15828525 Wyjątkowy dom z potencjałem 149 m2 FotowoltaikaDziałka 456 m2 Na sprzedaż przestronny dom, który łączy funkcjonalność, komfort i ogromny potencjał aranżacyjny. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 149 m2, w całości podpiwniczona. Idealna propozy...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

985 000 PLN (4 518 zł/m2)

6
-
218 m2
1990
15894093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27923196 15894093 Piękny dom w zabudowie bliźniaczej, w pięknej okolicy Świerklańca. Blisko park i las.Ogrzewanie gazowe podłogowe, panele fotowoltaiczne.PolecamKontakt: Katarzyna Paraszczak tel: [email protected] wysłana z programu d...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 370 000 PLN (9 320 zł/m2)

8
-
147 m2
2017
15722198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616713 15722198 Nowoczesny, Komfortowy Dom w dzielnicy Świerklańca na Granicy Nakło ŚląskieOrzech! Do sprzedaży oferta domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 136 m2 + 40 m2 garaż wolnostojący w Nakle Śląskim. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchn...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 290 000 PLN (7 330 zł/m2)

5
2
176 m2
2018
15878940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602830 15878940 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na przedostatniej działce o powierzchni 315 stanowi doskonałą pro...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15878941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602832 15878941 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na ustawnej działce o powierzchni 372 m² i stanowi doskonałą...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

490 000 PLN (5 326 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15878939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602829 15878939 Nietypowy dom z wysokim parterem 3,5 m duża działka 787 m², ogromny potencjał!Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. To propozycja dla klientów ceniących przestrzeń, charakter i moż...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

600 000 PLN (4 444 zł/m2)

3
-
135 m2
2012