• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Czyżowice Nowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Nowa i Czyżowice

Znaleźliśmy 663 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Śląskie

15889649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856596 15889649 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM ZE STAWEM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Sprzedam piękny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 220m2 (powierzchnia całkowita 402m2) posadowiony w cichej, spokojnej i zielonej części Zawiercia. Dom w doskonałym stanie technicznym położony...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

1 880 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
1
402 m2
1990
15822173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633176 15822173 NAJLEPSZY NOWOCZESNY DOM NA LOKALNYM RYNKU!Sprzedam nowoczesny i energooszczędny dom położony w spokojnej dzielnicy Myszkowa.Dom z roku 2020r. o powierzchni 100m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 700m2. Dom wybudowany w nowoczesnej,...

Myszków (Śląskie, gm. Myszków)

1 350 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
100 m2
2020
15714553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24463377 15714553 NOWA CENA I WCIAŻ DO NEGOCJACJI!Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowanyodbudowany dom o powierzchni 192m2 , na działce 621m2,  położony w Gliwicach przy ul Sikorskiego. Dom odbudowany z wysokiej klasy materiałów, luksusowo wykończony, przestronny i ...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 099 000 PLN (5 724 zł/m2)

4
3
192 m2
1935
15729087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24756213 15729087 Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 160m2. usytuowany na działce 2978m2. Ogrzewanie CO węglowe; Ciepłą woda bojler elektryczny; Gaz miejski; Kanalizacja miejska. Budynek składa się z 3 pokoi; kuchni; łazienki z W...

Przeczyce (Śląskie, gm. Mierzęcice)

499 000 PLN (3 119 zł/m2)

3
-
160 m2
-
15889506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851964 15889506 Dwurodzinny dom z ogromnym potencjałem – Żory, Rój Szukasz domu, który łączy przestrzeń, niezależność i świetną lokalizację?Ta nieruchomość to idealna propozycja dla dwóch rodzin lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem.Z przyjemnością prezentuję w...

Żory (Rój) (Śląskie, gm. Żory)

545 000 PLN (2 019 zł/m2)

6
2
270 m2
1969
15878939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602829 15878939 Nietypowy dom z wysokim parterem 3,5 m duża działka 787 m², ogromny potencjał!Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. To propozycja dla klientów ceniących przestrzeń, charakter i moż...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

600 000 PLN (4 444 zł/m2)

3
-
135 m2
2012
15784664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25859563 15784664 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji u podnóża gór Bielsko-Biała, ul. Łowiecka 101aJeśli marzysz o domu w wyjątkowym miejscu w otoczeniu natury, z czystym powietrzem, a jednocześnie zaledwie k...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 999 000 PLN (15 992 zł/m2)

6
-
125 m2
2016
15658195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23437924 15658195 AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProDom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw w atrakcyjnej lokalizacji Tychy, Urbanowice, ul. Oświęcimska. CENA 949 000 złZ przyjemnością prezen...

Tychy (Urbanowice) (Śląskie, gm. Tychy)

899 000 PLN (6 376 zł/m2)

5
-
141 m2
2023
15860478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182858 15860478 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Rychwałd powiat żywiecki 159 m² działka 3193 m²Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, położony w miejscowości Rychwałd, ul. Młyńska 4, w gminie Gilowice,...

Rychwałd (Śląskie, gm. Gilowice)

1 199 000 PLN (7 494 zł/m2)

4
2
160 m2
2015
15658584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438782 15658584 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Na sprzedaż dom idealny dla rodziny poszukującej komfortowego miejsca do zamieszkania w bliskiej odległości do centrum Bielska-Białej i z pięknym widokiem na góry.Lokalizacja: Dom znajduje się w ...

Bielsko-Biała (Lipnik) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

799 000 PLN (3 716 zł/m2)

6
2
215 m2
1994
15872811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502237 15872811 REZERWACJA.Oferujemy wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położoną w spokojnej i zielonej części Tychów przy ul. Źródlanej. To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć swój wymarzony dom od podstaw, według własnej wizj...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

695 000 PLN (5 346 zł/m2)

5
-
130 m2
1960
15842550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26806477 15842550 Na sprzedaż dom jednorodzinny - 112 m² działka 1300 m² spokojna okolica przy lesie Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 112 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 1300 m². Nieruchomość z ...

Grodziec (Śląskie, gm. Jasienica)

1 098 979 PLN (9 812 zł/m2)

4
1
112 m2
1979