• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Mysłowice Morgi

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mysłowice i Morgi

Znaleźliśmy 664 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Śląskie

15880786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27615321 15880786 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Turzy Śląskiej przy ul. Bogumińskiej 78, o powierzchni ok. 156 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 2268 m². Budynek z lat 60., w dobrym stanie tech...

Turza Śląska (Śląskie, gm. Gorzyce)

430 000 PLN (2 756 zł/m2)

6
2
156 m2
1960
15869176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27403014 15869176 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w Czerwionce-Leszczynach (obręb Leszczyny), przy ul. Polnej. Spokojna okolica zabudowy jednorodzinnej zapewnia komfort codzienn...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

1 290 000 PLN (5 187 zł/m2)

6
2
248.7 m2
2025
15593646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22033419 15593646 Piękny nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem przy polu golfowym i bażantarni w Siemianowicach Śląskich ul. Storczykowa. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny,...

Siemianowice Śląskie (Przełajka) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

780 000 PLN (5 735 zł/m2)

4
2
136 m2
2025
15871641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27472923 15871641 Na sprzedaż niezwykły dom położony w malowniczej, górskiej miejscowości Istebna. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej, z dala od miejskiego zgiełku. To idealna propozycja dla osób ceniących pr...

Istebna (Śląskie, gm. Istebna)

545 000 PLN (3 633 zł/m2)

6
2
150 m2
2025
15812294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26473556 15812294 Dom do własnej aranżacji na dużej działce - las tuż obok!Na sprzedaż dom do własnej aranżacji położony w Rybniku przy ul. Buhla (Zebrzydowice), w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - blisko lasu, w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie z bardzo szybkim ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

320 000 PLN (4 000 zł/m2)

4
-
80 m2
1940
15888157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27804153 15888157 DAMIAN PONIKWIAAgent prowadzący504 254 407 Kupujący nie płaci prowizji 0%!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Goleszowie, z pięknym widokiem na góry. Sprzedawana jest lewa strona bliźniaka.Nieruchomość położona jest zale...

Goleszów (Śląskie, gm. Goleszów)

660 000 PLN (2 444 zł/m2)

6
2
270 m2
1991
15886675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27764064 15886675 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203Powierzchnia użytkowa domu ok 161,23 m2Powierzchnia działki 481 m2Cena 999 000 złDom jednorodzinny 161,23 m2 w zabudowie szeregowej położony w Bielsku-Białej w pobliżu ul. Zapłocie Duże w spokojnej, ziel...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

999 000 PLN (6 205 zł/m2)

5
2
161 m2
2005
15802525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26267847 15802525 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Luksusowy, nowoczesny a przede wszystkim energooszczędny dom o powierzchni 172 m² położony w Bestwince (gmina Bestwina, powiat bielski), przy ul. Braci Dudów 32D zaledwie 20 minut od Bielska-Biał...

Bestwinka (Śląskie, gm. Bestwina)

1 899 000 PLN (11 041 zł/m2)

5
2
172 m2
2025
15813554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26562099 15813554 GRAŻYNA NIEMIECAgent prowadzący696 333 667Cena do negocjacji.KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJICena: 235 000 złPowierzchnia domu: ok 116 m2 (parter 82 m2)Powierzchnia działki: 1230 m2Nr działki: 284Na sprzedaż dom (116 m2) z 1937r położony na działce...

Jasienica (Śląskie, gm. Jasienica)

235 000 PLN (2 026 zł/m2)

4
-
116 m2
-
15883949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27686914 15883949 Nowoczesny dom z garażem 107 m² działka 436 m² bez PCC Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany na podstawie projektu Dom w borówkach - przemyślana architektura, bardzo dobry układ funkcjonalny oraz r...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

899 000 PLN (7 956 zł/m2)

5
-
113 m2
2026
15162699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11361293 15162699 Malinowice, skrajny segment 143 m2 na działce 346 m2. Nowy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu Malinowice II.To skrajny segment, wybudowany w technologii tradycyjnej, ocieplony i kryty blachą.Powierzchnia użytkowa 143,12 m2. ( w tym garaż 17,70 m2 ...

Malinowice (Śląskie, gm. Psary)

520 000 PLN (3 636 zł/m2)

5
1
143 m2
2022
15866460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320780 15866460 Sprzedam działkę ROD z domkiem drewnianym – Częstochowa, ul. Kusocińskiego (działki „Sarenka”)Na sprzedaż działka ROD zabudowana drewnianym domkiem o powierzchni ok. 35 m2, wybudowanym w 2020 roku.Domek : przestronny pokój z aneksem kuchennym,łazienk...

Częstochowa (Błeszno) (Śląskie, gm. Częstochowa)

95 000 PLN (2 714 zł/m2)

11
-
35 m2
2020