• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Tarnowskie Góry

Znalezionych ofert: 26

15452687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem z garażem i altaną murowaną 18893640 15452687 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny z możliwością aranżacji dla dwóch rodzin.- Położenie: tarnowskie Góry, południowa część dzielnicy Śródmieście - Centrum- Bardzo dobry dojazd do Gliwic- Rok budowy: lata 80te XXw.- Powierzchnia użytkowa ok. 220 ...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

889 000 PLN (4 041 zł/m2)

6
2
220 m2
1985
15722273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 24617023 15722273 Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 332 m2, usytuowany w Tarnowskich Górach centrum miasta! Możliwość adaptacji budynku pod usługi . Powierzchnia działki - 800m2 Parter - hol, salon z jadalnią, pokój (sypialnia z garderobą i prywatną łazi...

Tarnowskie Góry (Lyszcze) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 000 000 PLN (5 405 zł/m2)

5
-
370 m2
2021
15852549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27036092 15852549 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 100 m2 w spokojnej zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór - Rybna. Nieruchomość usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 506 m2. Dojazd do domu drogą gminną asfaltową. Na parterze znajduje się salon,...

Tarnowskie Góry (Rybna) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

599 000 PLN (5 990 zł/m2)

3
-
100 m2
1950
15852603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27036978 15852603 Ekskluzywny dom w Tarnowskich Górach - blisko centrum i lasu. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie, zlokalizowany w Tarnowskich Górach - zaledwie ok. 1,5 km od centrum miasta oraz 500 m od terenów leśnych. Nieruc...

Tarnowskie Góry (Sowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 200 000 PLN (9 483 zł/m2)

6
-
232 m2
2026
15726021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24690643 15726021 Mega okazja! Kamienica w sercu Tarnowskich Gór - tylko 599 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z 1929 roku, położona w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. To niepowtarzalna okazja zarówno dla inwestorów, jak i osób szukających nieruchomości pod dzia...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

599 000 PLN (3 967 zł/m2)

6
-
151 m2
1929
15799671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26195771 15799671 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, piętrowy, niepodpiwniczony, segment środkowy o powierzchni 120 m2, usytuowany na działce 228m2 w Laryszowie, Zbrosławicach.Powstał z adaptowanego i zmodernizowanego przedwojennego budynk...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

890 000 PLN (7 417 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15637053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22978082 15637053 Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Tarnowskich Górach na Osiedlu Sielanka.Dom o powierzchni 140,14 m2 ( w tym garaż 23,6m2) usytuowany jest na działce 454m2. Dodatkowo poddasze 75,35m2.Komfort mieszkania na tym osiedlu zapewnia...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

829 000 PLN (5 916 zł/m2)

5
2
140.14 m2
2024
15310427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15441876 15310427 Nowoczesne, energooszczędne domy przy lesie w Tarnowskich Górach - Pniowcu, ul. Świerkowa Oferujemy na sprzedaż 6 WYJĄTKOWYCH nowoczesnych, energooszczędnych domów wolnostojących z garażem i dużym ogrodem. Uwaga! Niskie koszty utr...

Tarnowskie Góry (Pniowiec) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 055 000 PLN (6 394 zł/m2)

6
2
165 m2
2024
15722285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616916 15722285 Na sprzedaż dom dwurodzinny z potencjałem inwestycyjnym, 188 m², Tarnowskie Góry Oferujemy Państwu dom z lat 60-tych, o powierzchni całkowitej 188 m² i użytkowej 129 m², usytuowany na działce o powierzchni 1122 m²...

Tarnowskie Góry (Bobrowniki) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

799 000 PLN (4 250 zł/m2)

6
2
188 m2
1967
15562576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21379844 15562576 BAJKOWE OSIEDLE - II EtapTĄPKOWICE - Ulica Kubusia PuchatkaDom piętrowy KUBUŚ z JEDNOSTANOWISKOWYM GARAŻEM i działką o powierzchni 975 m².Projekt KUBUŚ powstał z myślą o rodzinie pragnącej zamieszkać w optymalnym i funkcjonalnym domu.Do dyspozycji m...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

939 000 PLN (6 332 zł/m2)

4
2
148.3 m2
2025
15562586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21379841 15562586 BAJKOWE OSIEDLE - II EtapProjekt domu KUBUŚ z garażem w bryle budynku i działką o powierzchni 957 m² powstał z myślą o rodzinie pragnącej zamieszkać w optymalnym i funkcjonalnym domu.Do dyspozycji mamy:1. STREFA DZIENNA - parter- kuchnia ze spiżarką...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

849 000 PLN (5 725 zł/m2)

4
2
148.3 m2
2024
15653745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23358070 15653745 Przedstawiamy na sprzedaż wolnostojący dom z całym wyposażeniem położony przy ul. Turkusowej  w Tarnowskich Górach dzielnica Repty Śląskie.Komfort mieszkania w tym miejscu  zapewnia cicha i spokojna okolica a zarazem bliskość do ce...

Tarnowskie Góry (Repty) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 630 000 PLN (6 635 zł/m2)

6
2
245.66 m2
2023