• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Wisła Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leśna

Znaleźliśmy 7 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wisła Śląskie

15872880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27504032 15872880 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż rezydencja z prywatnym SPA oraz domkiem gościnnym, w górskiej części Wisła – os. Tokarnia o charakterze mieszkalno-inwestycyjnym, na działce 3049 m² w otoczeniu lasów, gór i strumienia. Ni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

2 100 000 PLN (6 838 zł/m2)

7
2
307.1 m2
1992
15840825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26785604 15840825 Przedstawiamy na sprzedaż gotowy biznes, sprawdzoną inwestycję z klimatem.Butikowy Pensjonat Hajnica Górski to kameralne i przytulne miejsce położone w malowniczej części Wisły, idealne dla osób szukających wypoczynku blisko natury, z dala od miejski...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

2 390 000 PLN (9 598 zł/m2)

8
8
249 m2
2015
15790116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25952944 15790116 Na sprzedaż: przestronny dom w malowniczej Wiśle - idealny dla rodziny lub pod inwestycję Marzysz o własnym domu w górach, w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem codziennego życia? Ta nieruchomość w Wiśle , jednym z najpię...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

654 999 PLN (3 275 zł/m2)

6
2
200 m2
1977
15824671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26615568 15824671 Dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Wisła Widok na góry Blisko Hotelu GołębiewskiCena: 399 000 złNa sprzedaż nieruchomość z wyjątkowym potencjałem, położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Wiśle – bezpośrednio nad Hotelem Go...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

399 000 PLN (5 700 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15845824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26870052 15845824 Apartamenty River - dochodowa inwestycja w Wiśle ROI 8% - 10% - Widok na Stok Narciarski Siglany Na sprzedaż Apartamenty River - nowoczesny, w pełni funkcjonujący obiekt inwestycyjny położony w malowni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 700 000 PLN (12 143 zł/m2)

7
-
140 m2
1970
15895753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962853 15895753 DOM IDEALNY POD INWESTYCJĘ - GOTOWY DO DALSZEGO WYNAJMU UL. SOSNOWA Na sprzedaż zadbany, w pełni funkcjonalny dom jednorodzinny, doskonały jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Nieruchomość po gruntownym remoncie, bez po...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 950 000 PLN (17 105 zł/m2)

4
2
114 m2
2000
14181495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 105095 14181495 Bardzo ładny pensjonat, z dobrym dojazdem i pięknym ogrodem Wisła!!! Przedstawiam ofertę sprzedaży bardzo dobrze zagospodarowanego pensjonatu w Wiśle. Budynek z lat 60-tych (cegła), rozbudowany 9 lat temu (porotherm + styropian 12), posiada:- 8 poko...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 550 000 PLN (3 444 zł/m2)

8
-
450 m2
1985