• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Wojkowice Głowackiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głowackiego

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wojkowice Śląskie

15847941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26924974 15847941 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania dom jednorodzinny z wyposażeniem. Na działce znajduje się ładny ogród i zaprojektowany na elewacji zewnętrznej kominek grillowy wykonany z naturalnego czerwonego piaskowca.Dom zlokalizowany b...

Wojkowice (Wojkowice) (Śląskie, gm. Wojkowice)

810 000 PLN (4 765 zł/m2)

4
-
170 m2
1989
15686753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23949970 15686753 Prezentujemy w pełni funkcjonalny, 3-kondygnacyjny budynek podzielony na cztery niezależne mieszkania oraz część usługowo-biurową, idealny pod wynajem. Wszystkie mieszkania są aktualnie wynajęte i generują bardzo wysoki, stały dochód pasywny od pierw...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

620 000 PLN (1 771 zł/m2)

10
-
350 m2
1970
15266311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14230389 15266311 Sprzedam dom zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy,idealny do mieszkania dla pracowników Sprzedam dom zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy, idealny do przekształcenia na mieszkania dla pracowników. Nieruchomość składa się z 4 niezależnych mieszkań, ...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

1 050 000 PLN (3 621 zł/m2)

2
-
290 m2
1970
15852745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27039789 15852745 Polecamy do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 127 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 480 m2 położony w Wojkowicach. Budynek wybudowany ok. 1935 roku z cegły i kamienia i pustaka, rozbudowany w 1972 ro...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

539 000 PLN (3 327 zł/m2)

6
2
162 m2
1972
15897387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28001376 15897387 Polecamy do sprzedaży piętrowy dom o powierzchni użytkowej 122 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 340 m2, znajdujący się przy ulicy Jana III Sobieskiego w Wojkowicach. Budynek z cegły i kamienia z 1967 roku, otynkowany i ogrodzon...

Wojkowice (Żychcice) (Śląskie, gm. Wojkowice)

350 000 PLN (2 869 zł/m2)

5
2
122 m2
1963
15882062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27656129 15882062 Na sprzedaż oferowany jest dom o dużym potencjale inwestycyjnym, położony na przestronnej działce, która daje szerokie możliwości zagospodarowania. Budynek o powierzchni użytkowej około 200 m² znajduje się obecnie w stanie do remontu w praktyce stan...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

300 000 PLN (1 500 zł/m2)

7
1
200 m2
1965