• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Częstochowa Grabówka

Znalezionych ofert: 2

15897875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28012395 15897875 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość położona w Częstochowie w obrębie 0428 Grabówka obejmującej działki niezabudowane o numerach ewidencyjnych 1087o łącznej powierzchni 0,1216 ha dla której w IX Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu R...

Częstochowa (Grabówka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

209 500 PLN (172 zł/m2)

-
-
1216 m2
-
15866483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320796 15866483 Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej , prestiżowej części Grabówki, idealna dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu z jednocześnie z dogodnym dostępem do miastaDziałka płaska, zadrzewiona , częściowo ogrodzona . Dojazd do dzi...

Częstochowa (Grabówka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

630 000 PLN (452 zł/m2)

-
-
1393 m2
-