• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Czechowice-Dziedzice Nad Białką

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Nad i Białką

Znaleźliśmy 7 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Czechowice-Dziedzice Śląskie

15894389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941651 15894389 Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie niewielkiego osiedla mieszkaniowego budynków wielorodzinnych, w sąsiedztwie Zakładu Produkcji Betonów „Betonbest”. Działka posiada kształt trapezu. Teren działki płaski, zagospodarowany jest jako ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

7 800 PLN (44 zł/m2)

-
-
177 m2
-
15821118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625309 15821118 Działak nieogrodzona położona na międzywalu rzeki Wisły. Nr działki 47844 o powierzchni 847 m² zapisana w księdze wieczystej nr KA1P000679388. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 6.00 - 14.00 ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

4 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
847 m2
-
15894393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941652 15894393 Działka o nieregularnym kształcie. Część działki jest zabudowana budynkiem garażowym, pozostała część działki zagospodarowana jest jako ogród, obsadzony różnymi drzewami i krzewami. Na terenie nieruchomości znajduje się pergola, wiata śmiet...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

51 600 PLN (115 zł/m2)

-
-
450 m2
-
12785491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 85625 12785491 Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni ok. 2,2 ha przeznaczona pod każdą działalność: produkcję, składy, magazyny, transport. Teren jest uzbrojony i skanalizowany. Można wydzielić również mniejszą powierzchnię.Pośrednik odpowiedzialny zawodo...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

5 760 000 PLN

-
-
24000 m2
-
15758765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25329049 15758765 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 427424 o powierzchni 320 m², położonej w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką, zapisanej w księdze wieczystej KA1P000534801 prowadzonej przez Są...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

15 300 PLN (48 zł/m2)

-
-
320 m2
-
15350326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16533224 15350326 Działka z procedowanym pozwoleniem na budowę stacji paliw. Przedmiot oferty:• Działka z procedowanym pozwoleniem na budowę stacji paliw.• Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice, powiat bielski, województwo śląskie.• Powierzchnia działki 0,3856 ha.• Działk...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

2 600 000 PLN (674 zł/m2)

-
-
3856 m2
-
15863433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248692 15863433 Nieruchomość położona w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką o łącznej powierzchni 0,0334 ha, zapisana w księdze wieczystej KA1P000534801 w skład której wchodzi: 1) prawo użytkowania wieczystego niezabudowan...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

22 700 PLN (68 zł/m2)

-
-
334 m2
-