• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Czeladź Widokowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Widokowa i Czeladź

Znaleźliśmy 1,219 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Śląskie

15565111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21448081 15565111 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o numerze działki 5396 i powierzchni okolo 1,49 ha w Gorzycach przy ulicy Bogumińskiej. Działka jest płaska i ma kształt nieregularny, wjazd na teren działki jest bezpośrednio z ulicy Bogumińsk...

Gorzyce (Śląskie, gm. Gorzyce)

5 950 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
14871 m2
-
12187403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20533 12187403 Sprzedamy dwie doskonałe działki budowlane o numerach 37562 (pow. 1,5 ha) i 41663 (0,8013 ha) o łącznej powierzchni 2,3013 ha (23 013 m2) w województwie Śląskim w miejscowości Turza Śląska przy ul. Mszańskiej. Działki są w II linii zabudowy od ul. Ms...

Turza Śląska (Śląskie, gm. Gorzyce)

2 301 300 PLN (100 zł/m2)

-
-
23013 m2
-
15897640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28007684 15897640 Na sprzedaż działka przemysłowa leżąca na granicy Dąbrowy Górniczej i Sosnowca o powierzchni ponad 5000m2 z dresem w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Starocmentarnej. Działka w pełni uzbrojona. Na działce posadowione budynki solidne budynki warsztatowo-...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 000 000 PLN (192 zł/m2)

-
-
5200 m2
-
15883938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27685204 15883938 Działka budowlana z panoramicznym widokiem - Nakło Śląskie Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Nakło Śląskie, usytuowane na wzniesieniu, co zapewnia szeroką, otwartą panoramę okolicy i wyjątkowe poczucie przestrzeni. Nieruchomo...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

203 100 PLN

-
-
677 m2
-
15863491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250377 15863491 Przedmiotem sprzedaży jest działka o nr ewid. 5742 o powierzchni 1700 m2 (0,1700 ha), zlokalizowana w Sosnowcu, dzielnica Milowice, przy ulicy Brynicznej. Kształt działki jest nieregularny. Nieruchomość ta jest częściowo ogrodzona metalowy...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

234 000 PLN (138 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15863438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248700 15863438 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 4459 m² w skład której wchodzi działka nr 3 zapisana w księdze wieczystej KA1K001370788. Działka leży w obszarze leśnych i zabudowy mieszkaniowej j...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

600 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
4459 m2
-
15863435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248698 15863435 Działka oznaczona numerem geodezyjnym 60473 dla której ustanowiona jest księga wieczysta nr KA1S000274864 położona jest w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich. Działka kształtem zbliżona jest do prostokąta. Działka zl...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

177 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
940 m2
-
15860847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185083 15860847 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU WÓJTA GMINY SUSZEC 1. Przedmiotem trzeciego publicznego przetargu ustnego nieograniczonego jest sprzedaż udziału w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

270 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
4720 m2
-
15860850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185080 15860850 WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ WÓJTA GMINY SUSZEC o czwartych publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż działek położonych w Suszcu 1. Przedmiotem czwartych p...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

288 100 PLN (105 zł/m2)

-
-
2745 m2
-
15847014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26900324 15847014 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Cichej nr działki 210244 o powierzchni 367 m² zapisanej w księdze wieczystej KA1Y000648272. Działka gruntu w kształcie regularnego prostokąta, zabudowana budynkiem pawilonu wraz z ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

152 000 PLN (414 zł/m2)

-
-
367 m2
-
15844659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26842384 15844659 Sprzedaż w drodze przetargu prawa użytkowania wieczystego działek gruntu nr 21426, 7825 oraz 5226 o łącznej powierzchni 881 m2, położonych w Bytomiu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, Przemysłowej, dla których księgi wieczyste o numerze KA1...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

129 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
881 m2
-
15841231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26788191 15841231 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Kędzierzyńskiej obejmuje 6 działek gruntu o nr 7283242, 7287243, 7284242,7288243, 7293253, 7294253 o łącznej powierzchni 0,4670 ha. Nieruchomość niezabudowana o kształcie prostokąta. Teren działki ...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

790 000 PLN (169 zł/m2)

-
-
4670 m2
-