• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Katowice Kaktusów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kaktusów

Znaleźliśmy 37 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Katowice Śląskie

15830369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26670561 15830369 DZIAŁKI BUDOWLANE 858 m² i 966 m² KATOWICE ZARZECZE UL. KASKADY Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Katowicach - w dzielnicy Zarzecze, przy ul. Kaskady. To jedna z najbardziej cenionych części miasta pod zabudowę jed...

Katowice (Zarzecze) (Śląskie, gm. Katowice)

508 224 PLN

-
-
858 m2
-
15891124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27887918 15891124 OKAZJA!!! 2 Piękne duże działki budowlane w Katowicach Podlesiu KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy 2 atrakcyjne działki budowlane na południu Katowic na granicy Podlesia i Zarzecza przy ul. Ka...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

495 924 PLN

-
-
858 m2
-
15814659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26603633 15814659 Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu wolnostojącego z możliwością rozbudowy lub innej aranżacji - lokalizacji...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 000 PLN

-
-
1723 m2
-
15896534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej 27981916 15896534 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o łącznej powierzchni 67836 m², w skład której wchodzą działki gruntu 230286, 349755, 230486, 230586, 231586 zapisane w księdze wieczystej nr KA1K000646059.Kompleks działek stanowi teren po by...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

16 085 000 PLN (237 zł/m2)

-
-
67836 m2
-
15863607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27253214 15863607 Sprzedaż działki gruntu nr 6 położonej w Katowicach, obręb Ligota w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 19058 m², zapisanej w księdze wieczystej KA1K000429997. Przedmiotowa działka ma regularny kształt zbliżony do trapezu ...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

2 287 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
19058 m2
-
15863443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248690 15863443 Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Boya Żeleńskiego Katowice Kostuchna o łącznej powierzchni 343161 m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 117147, 25713, 117047, 25613, 20713, 57997 zapisane w księgach wieczystych KA1K000385...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

5 900 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
343161 m2
-
15863438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248700 15863438 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 4459 m² w skład której wchodzi działka nr 3 zapisana w księdze wieczystej KA1K001370788. Działka leży w obszarze leśnych i zabudowy mieszkaniowej j...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

600 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
4459 m2
-
15866902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331367 15866902 Działka budowlana w zielonej części Katowic – Murcki, ul. Solskiego 13AJeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 548 m² (nr ew. 31413), położona w dzi...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

390 000 PLN

-
-
548 m2
-
15896527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona jest w Katowicach przy ulicy Szopienickiej 27981892 15896527 Nieruchomość położona jest w Katowicach przy ulicy Szopienickiej o powierzchni 6738 m² w skład których wchodzą działki nr 161286, 150386, 150486,zapisane w księgach wieczystych KA1K001357918, KA1K000536516.Prawo użytkowania wieczystego działki nr 161...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

4 000 000 PLN (594 zł/m2)

-
-
6738 m2
-
15896529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej 27981900 15896529 Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej i łącznej powierzchni 67662 m²w skład której wchodzą działki 104386, 93186, 92886, 97555, 97655, 93086 , zapisane w księdze wieczystej KA1K000536059 . Bez bezpośredniego dostępu do d...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

12 000 000 PLN (177 zł/m2)

-
-
67662 m2
-
15863427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248684 15863427 Nieruchomości położone w Katowicach ul. Goetla o łącznej powierzchni 44411 m², w skład których wchodzą działki nr 12152, 12651, 15151, 15251, 8574, 8674, 12953, 13153, 108955 zapisane w księdze wieczystej KA1K000469500. N...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

3 009 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
44411 m2
-
15863439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248682 15863439 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego, o łącznej powierzchni 06098 m², w skład której wchodzą działki gruntu nr 120347, 81554, zapisane w księdze wieczystej KA1K000385239 prowadzonej przez Sąd Rejonowy Katowi...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

2 975 400 PLN (488 zł/m2)

-
-
6098 m2
-