• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 37

15896527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona jest w Katowicach przy ulicy Szopienickiej 27981892 15896527 Nieruchomość położona jest w Katowicach przy ulicy Szopienickiej o powierzchni 6738 m² w skład których wchodzą działki nr 161286, 150386, 150486,zapisane w księgach wieczystych KA1K001357918, KA1K000536516.Prawo użytkowania wieczystego działki nr 161...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

4 000 000 PLN (594 zł/m2)

-
-
6738 m2
-
15896451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Ks. A. Ficka 27980246 15896451 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Ks. A. Ficka o łącznej powierzchni 5602 m² w skład której wchodzą działki 165286, 165186, 165086, zapisane w księdze wieczystej KA1K000536516.Działki tworzą kompleks o nieregularnym kształcie, wykazują...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Zamkowa

1 200 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
5602 m2
-
15814659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26603633 15814659 Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu wolnostojącego z możliwością rozbudowy lub innej aranżacji - lokalizacji...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 000 PLN

-
-
1723 m2
-
15891124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27887918 15891124 OKAZJA!!! 2 Piękne duże działki budowlane w Katowicach Podlesiu KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy 2 atrakcyjne działki budowlane na południu Katowic na granicy Podlesia i Zarzecza przy ul. Ka...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

495 924 PLN

-
-
858 m2
-
15889505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27851970 15889505 Działka budowlana w zielonej części Katowic – Murcki, ul. Solskiego 13AJeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 548 m² (nr ew. 31413), położona w dzi...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

390 000 PLN

-
-
548 m2
-
15746773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25087474 15746773 Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy położona w spokojnej, zielonej okolicy - Katowice - Ligota, u zbiegu ulic Żołnierskiej i Armii Krajowej Powierzchnia: 728 m² Wymiary: 21x28x22x11 Kształt: niere...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

508 800 PLN

-
-
728 m2
-
15857173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27115994 15857173 PODANA CENA NIE STANOWI OFERTY W ROZUMIENIU KC, ZOSTAŁA ZAMIESZCZONA JEDYNIE NA POTRZEBY TECHNICZNE SERWISÓW SPRZEDAżY Uniwersytet Śląski w Katowicach 40-007 Katowice, ul. Bankowa 12 Ogłasza negocjacje na sprzedaż nieruchomości...

Katowice (Szopienice) (Śląskie, gm. Katowice)

100 000 PLN

-
-
54507 m2
-
15869149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27402370 15869149 Kompleks działek z prawomocnym PNB - projekt budynku biurowo-usługowego Katowice - ul. Bocheńskiego (druga linia zabudowy za Salonem Samochodowym BMW GAZDA GROUP obok nowobudowane centrum diagnostyczne VOXEL). Pozwolenie na budowę dotyczy sześcioko...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

7 500 000 PLN (962 zł/m2)

-
-
7800 m2
-
15866902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331367 15866902 Działka budowlana w zielonej części Katowic – Murcki, ul. Solskiego 13AJeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 548 m² (nr ew. 31413), położona w dzi...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

390 000 PLN

-
-
548 m2
-
15830369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26670561 15830369 DZIAŁKI BUDOWLANE 858 m² i 966 m² KATOWICE ZARZECZE UL. KASKADY Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Katowicach - w dzielnicy Zarzecze, przy ul. Kaskady. To jedna z najbardziej cenionych części miasta pod zabudowę jed...

Katowice (Zarzecze) (Śląskie, gm. Katowice)

508 224 PLN

-
-
858 m2
-
15840157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26769914 15840157 Do sprzedania nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Katowicach tuż przy głównej trasie wylotowej z miasta, Katowice, ul. Boya Żeleńskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego w Katowicac...

Katowice (Kolonia boże dary) (Śląskie, gm. Katowice)

6 676 000 PLN

-
-
26704 m2
-
15823525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26604577 15823525 OKAZJA INWESTYCYJNA KATOWICE – KOSTUCHNA UL. ADAMCZYKAZ przyjemnością prezentujemy unikatową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 3 924 m² jak i również projektu inwestycji w domy szeregowe, położonego w jednej z najbardziej pożądan...