• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Ogrodzona Rodzinna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rodzinna i Ogrodzona

Znaleźliśmy 1,405 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Śląskie

15876154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532125 15876154 Na sprzedaż działka o powierzchni 2670 m², zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Porębskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz ciągu pieszorowerowego o stałym ruchu użytkowników.Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowani...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

453 900 PLN (170 zł/m2)

-
-
2670 m2
-
15807304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Zborowskie 1402 m2 26364099 15807304 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zborowskie, gmina Ciasna, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:w kształcie prostokąta,wymiary: 20m x 70,2m x 20m x 70mpowierzchnia 1402m2,działka nieogrodzona.numer działki:...

Zborowskie (Śląskie, gm. Ciasna)

119 991 PLN

-
-
1402 m2
-
15878943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602825 15878943 Na sprzedaż wyjątkowa, uzbrojona i bardzo ustawna działka budowlana o powierzchni 233 m² (10 × 23 m) idealna propozycja dla osób, które chcą szybko rozpocząć budowę bez zbędnych formalności i kosztów początkowych.Największym atutem oferty jest gotow...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

150 000 PLN (644 zł/m2)

-
-
233 m2
-
15881507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27634880 15881507 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI- 2 działki w pięknej, spokojnej okolicy (738 m2 każda), z widokiem na Jurę. Blisko las, wokół otwarta przestrzeń. szybki dojazd do Częstochowy i Katowic.- 3 minuty od drogi DK1,- Bezpośrednio przy drodze gminnej...

Koziegłowy (Śląskie, gm. Koziegłowy)

79 000 PLN (107 zł/m2)

-
-
738 m2
-
15738896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24915483 15738896 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Polecam do sprzedaży działkę produkcyjną położoną z dala od zabudowań mieszkalnych.Nieruchomość jest położona pomiędzy dwoma funkcjonującymi zakładami produkcyjnym z bezpośrednim dostępem do drog...

Goleszów (Śląskie, gm. Goleszów)

707 730 PLN

-
-
4566 m2
-
15877529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27572757 15877529 AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący 509 863 247Jeśli marzysz o miejscu na dom, w otoczeniu pól, lasu, z widokiem gór na horyzoncie i w sąsiedztwie domów jednorodzinnych to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.Dopełnieniem celów może być prowadzeni...

Pisarzowice (Śląskie, gm. Wilamowice)

260 000 PLN

-
-
1108 m2
-
15885356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27727102 15885356 Działka w całości ogrodzona, w koło posadzone tuje , BRAK SZKÓD GÓRNICZYCH, woda, prąd, gaz, kanalizacja w drodze przy działce. W okół zabudowa jednorodzinna, tereny zielone, brak uciążliwych inwestycji, cicho i spokojnie. Dobrze skomunikowana miasta...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

410 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15856510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27091503 15856510 Wspaniała okazja do zakupu dużej działki w lokalizacji niezwykle cenionej - Bobrowniki, w dzielnicy Siemonia. Działka o powierzchni 8263 m²(nieruchomość składa się z 2 działek) to idealne miejsce dla tych, którzy poszukują sze...

Siemonia (Śląskie, gm. Bobrowniki)

743 670 PLN

-
-
8263 m2
-
15856509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27091502 15856509 Wspaniała okazja do zakupu dużej działki w lokalizacji niezwykle cenionej - Bobrowniki, w dzielnicy Siemonia. Działka o powierzchni 9729 m²(nieruchomość składa się z 3 działek) to idealne miejsce dla tych, którzy poszukują sze...

Siemonia (Śląskie, gm. Bobrowniki)

875 610 PLN

-
-
9729 m2
-
15877636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27575993 15877636 GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący 696 333 667 Na sprzedaż działka rolna, położona w Wieprzu, województwo śląskie, w powiecie Żywieckim, gmina Radziechowy -Wieprz.Wieprz leży w Kotlinie Żywieckiej nad rzeką Sołą.Wieprz, jest świetną bazą wypadową n...

Wieprz (Śląskie, gm. Radziechowy-Wieprz)

138 000 PLN

-
-
2247.66 m2
-
15866553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27320856 15866553 Nieruchomość inwestycyjna z warunkami zabudowy. Teren niezabudowany położony w centrum Częstochowy , przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta .Teren płaski ,uzbrojony ,składający się z dwóch działek geodezyjnych nie graniczących ze sob...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 296 000 PLN (398 zł/m2)

-
-
3256 m2
-
15866469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320850 15866469 do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 2420m2media w ulicy - prąd, woda, gaz i kanalizacja.Wymiary działki około 44m x 54m Spokojna okolica, z doskonałą...

Konopiska (Aleksandria i) (Śląskie, gm. Konopiska)

200 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
2420 m2
-